Kampanya Bulucu

Şok Market’lerde 10 TL Değerinde World Puan!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Şok Market’lerde 10 TL Değerinde World Puan!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi kartını kullanarak World üyesi iş yeri olan Şok Marketler’de tek seferde ve farklı günlerde yapılacak olan 4 tane 25 TL ve üzeri tek çekimli alışverişinizde 10 TL değerinde World Puan kazanma fırsatını elde etmiş olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

Kampanya 2 Ağustos ve 5 Eylül 2017 tarihleri arasında yapılacak olan alışverişlerde geçerli olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen Vakıfbank müşterilerinin kampanya kapsamında herhangi bir miktarda harcama yapmadan önce kampanya kapsamında kullanılacak olan kartın bağlı olduğu ve banka sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden SOK yazdıktan sonra karta ait numaranın son altı hanesini yazıp  6635’e kısa mesaj göndermesi gerekir. Kampanya kapsamında gönderilecek olan her bir kısa mesaj için kullanılmakta olan GSM operatörü tarafından belirlenmiş olan kısa mesaj tarifesine üzerinden bir kısa mesaj ile ücretlendirilirsiniz. Geri dönüş kısa mesajları ise Vakıfbank tarafından karşılanır.

Kazandığım World Puan’lar Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Kampanya koşullarını yerine getirerek kazanmış olduğunuz World Puan’lar 14 Eylül 2017 tarihinde kullanıma açık olan ve kampanya kapsamında alışveriş yapılmış olan bireysel kredi kartına yüklenir.

Kazandığım World Puan’ları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Kazanılmış World Puan’ları 25 Eylül 2017 tarihine dek kullanmanız gerekmekte olup bu tarihe dek kullanılmamış olan tüm World Puan’lar 26 Eylül 2017 tarihinde kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde kartınızdan geri alınır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında düzenlenmiş bir kampanya olduğu için her bir müşteri kampanyadan en fazla bir defa faydalanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 10 TL değerinde World Puan kazanabilecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin World üyesi iş yeri olan ŞOK marketlerinden yapılması gerekir.

Aynı gün içerisinde yapılacak olan alışverişlerden yalnızca bir tanesi kampanyaya dahil edilir.

Kampanyaya taksitli bir şekilde yapılacak olan işlemler dahil edilmemiştir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin iadesinin ya da iptalinin gerçekleşmesi halinde World Puan kazanımı gerçekleşmez, gerçekleştiyse iptal olur.

World Puan kullanılarak yapılacak olan işlemler kampanyaya dahil edilmez.

Bankomat Kartlar ve Business Card kullanılarak yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Tercih Kart sahipleri kampanyaya dahil olabilmek adına 4.99 TL tutarında bir katılım bedeli ödemekle yükümlü olur.

Vakıfbank ve Şok Marketler önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan kampanya ile ilgili olarak belirlenmiş olan şartların tamamını ya da belirli bir bölümünü değişikliğe uğratma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme gibi haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.