Kampanya Bulucu

So Chic’ten Yüzde 25 İndirim ve Hediye Kolye Kampanyası

So Chic, sevgililer gününde size kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. Şimdi So Chic kampanyaları ile hem alacağınız takılarda, hem de kuyum harcamalarda indirim fırsatından yararlanabileceksiniz ve hediye kolye kazanabileceksiniz. Üstelik kredi kartlarına da 9 taksite kadar vade seçeneği sunuluyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu sevgililer günü kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında So Chic mağazalarından ya da www.sochic.com.tr adresinden yapacağınız alışverişlerde 2. Ürüne %25 indirim sunulacaktır. Akbank’a ait kredi kartlarında bu indirim %30 olacaktır. Ayrıca toplam 300 TL ve ya daha üzeri bir alışveriş yapmış olduğunuzda Swarovski taşlı gümüş kolye de size hediye edilecektir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya isteyen herkesin katılımına açıktır. Tüm müşteriler mağazalardan ya da internet sitesinden yapacakları alışverişlerde bu kampanyadan yararlanabilirler. Fakat Akbank kredi kartı ile yapılan alışverişlerde indirim %25 yerine %30 olacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Bu kampanyadan yararlanmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, SMS göndermenize, kampanya kodu veya hediye çeki kullanmanıza gerek yoktur. Belirlenen tarihler arasında herhangi bir So Chic mağazasından alışveriş yaparak, ya da internet sitesinden alım yaparak bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

20 Ocak tarihinde başlayan bu kampanya 29 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışverişlerini yapmalıdır. Bu tarihler dışında yapılan alışverişler ise kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Bu Kampanya Hangi Ürünlerde Geçerlidir?

Kampanya So Chic mağazalarından ya da internet sitesinden alabileceğiniz tüm ürün ve kategorilerde geçerli olacaktır. Kampanya kapsamında herhangi bir ürün sınırlandırılması yapılmamıştır. Özel tasarım ya da sevgililer gününe özel tasarımlar da kampanyaya dahildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.