Kampanya Bulucu

SMS ile Findeks Kredi Notu Öğrenme

Findeks kredi puanı, öncesinde yalnızca Kredi Kayıt Bürosu’na bağlı olan Findeks’in resmi sitesi üzerinden öğrenilebilmekteydi.  Daha sonra bir GSM operatör şirketi olan Turkcell’in Kredi Kayıt Bürosu ile yapmış olduğu anlaşma ile Turkcell aracılığında artık Findeks kredi puanına ulaşabilmek mümkün.

Turkcell Aracılığı ile Findeks Kredi Notu Bilgilerine Nasıl Ulaşılır?

Turkcell’in Kredi Kayıt Bürosu ile yaptığı yeni anlaşma sonrası sunulan servisi ile Findeks kredi notu bilgileri öğrenilebiliyor. SMS ile kolayca Findeks kredi notunu öğrenebilmek için TC kimlik numarası ve doğum yılı arasında bir boşluk bırakılarak yazıldıktan sonra 1122’ye kısa mesaj ile atılması yeterlidir. Bu SMS sonrası ilgili bilgiler cep telefonuna gelmektedir.

Turkcell’in SMS ile Findeks Notu Öğrenme Servisini Kimler Kullanabilir?

SMS aracılığı ile Findeks kredi puanını öğrenebilmek için Turkcell’in aktif müşterisi olmak yeterlidir. Turkcell müşterisi olmayanlar veya eski Turkcell müşterisi olanlar bu servisten yararlanamamaktadırlar.

Servisin Kullanım Koşulları Nelerdir?

SMS aracılığı ile Findeks kredi puanı öğrenme servisini kullanabilmek için herhangi bir koşul bulunmamaktadır. Yalnızca Turkcell müşterisi olmak gerekmektedir.

Bu Servis Ücretli midir?

Turkcell’in kendi müşterilerine sunmuş olduğu bu Findeks kredi puanı servisinin ücreti 9 TL olarak belirlenmiştir. Bu ücret tek kullanımlık servisi kapsamaktadır. Başka bir zaman servisi tekrar kullanarak Findeks kredi puanı öğrenmek isteyen kişiler aynı ücreti tekrardan ödemek zorundadırlar.

Findeks kredi puanını ücretsiz olarak öğrenmek istiyorsanız “Findeks Notu Ücretsiz Öğrenme” adlı yazımızı okuyarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

SMS Sonrası Hangi Bilgilere Ulaşılabilir?

Findeks kredi puanını öğrenebilmek amacıyla 1122’ye gönderilen SMS sonrası söz konusu kişinin cep telefonuna mesaj gelmektedir. Bu mesajda kişinin mevcut Findeks kredi puanı, önceki kredi puanı ve mevcut kredi puanının derecesi yer almaktadır. Bu belirtilen derece, Findeks tarafından konulan bir puan aralığıdır. Bu konu hakkında ayrıntılı bilgi edinmek istiyorsanız  “Findeks Notu Aralıkları Nelerdir, Ne Anlama Gelir?” adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

Turkcell SMS aracılığı ile Findeks kredi puanı dışında herhangi bir bilgiye ulaşılamamaktadır. Findeks’in diğer ürünleri olan risk raporu, not danışmanı, çek endeksi vb. bilgilere yalnızca www.findeks.com sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.