Kampanya Bulucu

Sleepy’den 50.000 Kişiye Bebek Bezi Hediye Paketi

Kampanya yapılan en az kategorilerden biri olan bebek bezi kategorisi tüm ailelerin en titiz davranması gereken konulardan biridir. Kaliteden ödün verilmemesi gereken bu alanda ebeveynler fiyatına bakmaksızın en kaliteli ürünü seçmek zorunda kalırlar. Bu alanda kendisine güvenen Sleepy, bir kampanya başlattı.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Şimdi Sleepy kampanyaları ile www.sleepy.com.tr adresine girip, karşınıza çıkan üyelik formunu doldurmuş olduğunuz zaman bebek bezinden oluşan bir hediye paketi kazanıyorsunuz. Daha önce ilk 50.000 kişiye verilen bu hediye paketleri, şimdi ikinci 50.000 kişiye daha dağıtılıyor.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan internet sitesine ilk defa üye olacak olan herkes katılabilir. Sadece daha önce üye olmuş olan müşteriler tekrar üye olamazlar. Bu durum tespit edilmiş olduğunda herhangi bir hediye paketi gönderimi yapılmayacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için market.sleepy.com.tr adresine girmiş olduğunuzda önünüze hemen bir üyelik formu çıkacaktır. 3 adımda tamamlanan bu üyelik formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmuş olduğunuz zaman kampanyaya otomatik olarak katılmış olursunuz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu bebek bezi kampanyalarında herhangi bir zaman sınırlaması yapılmamıştır. Kampanya başladığı tarihten itibaren üye olanların sayısı 50.000’i bulana kadar kampanya devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu sayı dolmadan üyelik formunu doldurmalıdır.

Hediye Paketini Nasıl Alacağım?

Üyelik formunu doldururken girmiş olduğunuz iletişim bilgilerinize hediye paketi ücretsiz olarak gönderilecektir. Hediye paketinin hiçbir ücreti olmadığı gibi, kargo için de herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Hediye paketlerinin ne zaman gönderileceği ile ilgili sorularınızı internet sitesinde ki iletişim bölümünde yetkililere sorabilirsiniz. Üyelik formuna girmiş olduğunuz cep telefonu numarası ile tüm süreçlerde bilgilendirilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Sebile Yıldız dedi ki:

    Kolay gelsin ben yeni üye oldum Hediyelerinizden numune gonderirmisiniz