Kampanya Bulucu

Skoda’dan Şubat Ayı Kampanyaları

Eskiden beri sağlamlığı ile bilinen Skoda araçlar, şimdi yeni nesil araçlar ile tasarımı ve kaliteyi sağlamlık ile buluşturuyor. Üstelik Şimdi Skoda kampanyaları ile yeni araçları çok uygun ödeme avantajları ile alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu sıfır araç kampanyası ile belirlenen tarihler arasında 2015 model Skoda araçlar almak isterseniz Octavia araçlar için 3.000 TL indirim, geri kalan modelleri için ise 2.000 TL indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Eğer 2016 model araçları tercih ederseniz, tüm modelleri için %0 faiz avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya isteyen tüm kişilerin katılımına açıktır. 18 yaşını doldurmuş olan her kişi kampanyadan faydalanmak için SKODA Showroom’lara başvuru yapabilir. Fakat kampanya sadece bireysel müşteriler için geçerlidir. Ticari müşteriler bu kampanyadan yararlanamaz. Ayrıca kampanya sadece perakende alımlarda geçerlidir. Toptan satışlar kampanya kapsamında değildir.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Kampanyaya katılmak için ekstra bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Kampanya tarihleri arasında herhangi bir SKODA Showroom’a başvuru yapmanız kampanyadan yararlanmak için yeterli olacaktır. Görevliler tarafında kampanya için gerekli yönlendirme yapılacaktır.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerli Olacak?

Bu kampanya sadece Şubat ayı için geçerli olacak. Bu nedenle kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler 1 Şubat ile 29 Şubat 2016 tarihleri arasında başvuruları yapmalıdır. Bu tarihlerin dışında yapılan başvurularda bu kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanya İçin Kredi Seçenekleri Nelerdir?

Kredi avantajı sadece 2016 modelleri için geçerlidir. 12 Ay Vade ile alacağınız 12.000 TL, 6 ay vade ile alacağınız 15.000 TL kredilerde %0 faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. 20.000 TL’ye kadar olan kredilerde %0,94 faiz oranları, 40.000 TL’ye kadar olan kredilerde de %1,12 faiz oranlarından faydalanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.