Kampanya Bulucu

Şimdi Takımınızın Maçlarını Vodafone Smart 6’da 5 TL’ye İzleyin

Eğer yeni bir akıllı telefona ihtiyacınız varsa, aynı zamanda takımınızın maçlarını da tamamen ücretsiz olarak izlemek istiyorsanız, bu Vodafone kampanyası tam size göre. Şimdi bu kampanya ile Vodafone Smart 6 alan müşteriler bu telefondan takımının maçlarını 5 TL’ye izliyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu akıllı telefon kampanyası ile Vodafone Smart 6 almış olduğunuzda ayda tarifenize ek olarak 5 TL ödeyerek takımının tüm maçlarını izleyebileceği Süper lig Taraftar paketini ya da 1 yıllık sinema üyeliği alabiliyorsunuz. Üstelik kampanya tüm sezon maçlarını, yani 34 haftanın tamamını kapsıyor. Kampanyada ek olarak 6 GB da internet sunuluyor.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Digiturk kampanyaları ile birlikte yürütülen fırsattan tüm Vodafoen müşterileri yararlanabilir. Kampanya sadece faturalı hat kullanıcıları için geçerli olacaktır. 24 aylık taahhüdünüze ayda 5TL öderken, 12 aylık için ise 10 TL ödemeniz gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için ilk olarak Vodafone Smart 6 cihazını almanız gerekmektedir. Daha sonra da 12 ya da 24 aylık taahhütler vermeniz gerekmektedir. Bu şartları sağladıktan sonra telefonunuzun mesaj bölümüne DIGITURKPLAY yazıp, 6666’ya göndermeniz gerekmektedir. Size sistemden otomatik olarak bir yanıt gelecektir. Bu yanıtta bir promosyon kodu bulunur. www.digiturkplay.com.tr adresine girip bu kodu kullanarak paketinizi aktif hale getirebilirsiniz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 31 Aralık 2016’dır. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar Vodafone Smart 6 cihazını alarak bu kampanyadan yararlanabilirler. Kampanya kapsamında almış olduğunuz promosyon kodları da yine 31 Aralık 2015 tarihine kadar geçerli olacak. Kullanılmayan kodlar bu tarihten sonra geçerli olmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.