Kampanya Bulucu

Siemens’te Peşin Fiyatına 12 Taksit Kampanyası!

Kampanya Hangi Avantajları Sunar?

“Siemens’te Peşin Fiyatına 12 Taksit Kampanyası!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde kampanya koşullarında belirtilmiş olan kredi ya da banka kartlarından biri ile Bonus program ortaklığına dahil edilmiş olan yetkili Siemens satıcılarına gidip Garanti POS cihazı kullanılarak peşin bir şekilde 6 taksitli işlem yapacak olan kişilere seçmeli olmak üzere ek olarak 6 taksitten yararlanma şansı sunuacaktır!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan yararlanmak isteyen Bonus müşterilerinin 1 Temmuz ve 31 Ağustos 2017 tarihleri arasında Bonus program ortaklığına dahil edilmiş olan yetkili Siemens satıcılarına giderek beyaz eşya alışverişinde bulunması gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin ilave olarak herhangi bir işlem yapması gerek yoktur. Fakat Flexi kartı sahipleri bu konuda bir istisnadır. Flexi kartı sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmeleri için öncelikle kampanya kapsamında herhangi bir miktarda alışveriş yapmadan önce Flexi kartının bağlı olduğu ve Garanti Bankası sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden EVET yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakmalı ve SIEMENS yazdıktan sonra da kampanya kapsamında kullanılacak olan Flexi kartına ait numaranın son altı hanesini yazarak 3340’a kısa mesaj göndermelidir. Garanti Bankası geri dönüş kısa mesajlarını karşılayacaktır. Gönderilecek olan kısa mesajın Garanti Bankasına ulaştığı andan itibaren kampanyaya katılmış olursunuz. Kampanyaya katılmak için atılmış olan her bir kısa mesaj için kullanmakta olduğunuz GSM operatörü tarafından belirlenmiş olan kısa mesaj tarifesine göre 1 adet kısa mesaj üzerinden ücretlendirilirsiniz.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyaya tüm Garanti Bonus kartları, Garanti Bonus Business, Flexi, Türkiye Finans Happy Card Bonus, Miles and Smiles kredi kartı, Abank Bonus, American Express Business, ING Bonus, Burganbank Bonus, Fibabanka Bonus, American Express kredi kartları, ICBC Turkey Bonus, Deniz Bonus, Miles and Smiles Business kartı ve Türkiye Ekonomi Bankası Bonus kredi kartları ile yapılacak olan alışverişler dahil edilmiştir.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmemiştir?

Kampanyaya Şekerbank Ticari Kartları, Burganbank ticari kartları, Denizbank ticari kredi kartları, ING Bank ticari kredi kartları, Bonus Genç, Bonus Flexi ve Vadeli Taksit kartları ile yapılacak olan alışverişler dahil edilmemiştir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin Bonus program ortaklığına dahil edilmiş olan yetkili Siemens satıcılarına gidilerek yapılması gerekir.

Peşin fiyatına 12 taksit kampanyası yetkili Siemens satıcıları tarafından 6 taksit ile sunulmuş olan işlemlere ilave olarak Garanti Bankası tarafından sunulacak olan 6 taksitin toplanması ile gerçekleşecektir.

Bu konu ile ilgili olarak çıkartılmış olan mevzuata göre bu kampanya kapsamında yararlanılabilecek olan en yüksek taksit sayısı 12 olarak belirlenmiştir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan ödemelerin mutlak surette Garanti Bankası POS cihazı üzerinden yapılması gerekmekte olup diğer pos cihazları üzerinden yapılacak olan işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir.

Bonus kullanarak yapılacak olan ödemeler kampanyaya dahil edilmemiştir.

Tek ödemeleri işlemler kampanyaya dahil değildir.

Ek kart kullanılarak yapılacak olan işlemler kampanyaya dahil edilmiştir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan ödeme işleminin tamamlanmasının ardından müşteri kredi kartlarında yer alan slip üzerinde “TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ.” şeklinde yazılı bir mesaj çıkması gerekir. Bu mesaj yapılan alışverişin kampanya şartlarına göre yapıldığını ve ödülü kazandığınızı gösterir. Bu mesaj ile karşılaşmamış olan kişilerin bu durumu kontrol etmesi gerekir.

Garanti Bankası ve Siemens kampanya kapsamında belirlemiş olduğu şartların herhangi bir bölümünü ya da tamamını önceden fiili olarak haber verme ihtiyacı duymadan değiştirme ya da kampanyayı tamamen durdurma haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.