Shell'den Yakıt Alımına 25 TL MaxiPuan Hediye Kampanyası | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Shell’den Yakıt Alımına 25 TL MaxiPuan Hediye Kampanyası

Maximum üyesi Shell istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde 4 kere 100 TL ve üzeri yapacağınız yakıt alımına 25 TL MaxiPuan hediye edilecektir.

Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirsiniz?

Kampanyadan faydalanabilmeniz için SHELL yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaranızdan İş Bankası Maximum Kart için 4402’ye; Ziraat Bankası Maximum Kart’lar için 4757’ye SMS göndermeniz ya da www.maximum.com.tr ’de yer alan kampanya sayfasından da “Katıl” butonunda istenen bilgiler girerek katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Aynı gün gerçekleştirdiğiniz alışverişlerinizden sadece 1 tanesi kampanyaya dahildir.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerli Olacaktır?

Kampanya 1 Kasım-15 Aralık 2015 tarihleri arasında kampanyaya dahil olan Maximum üyesi Shell istasyonlarında geçerli olacaktır.

MaxiPuan’lar Ne Zaman Verilecektir?

Kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz ilave MaxiPuanlar kampanya bittikten sonra 7 iş günü içinde son kullandığınız kredi kartına yüklenecektir.

Kampanya Kapsamında Kazanılan MaxiPuan’ların Son Kullanım Tarihi Ne Zamandır?

Kazandığınız MaxiPuan’lar 4 Ocak 2015 tarihine kadar kullanılabilecek. Kampanya kapsamında kazanılan ilave MaxiPuan’lar sadece Maximum anlaşmalı kampanyaya dahil Shell istasyonlarında akaryakıt ya da otogaz harcamalarında kullanılabilecektir.

En Fazla Kazanılacak MaxiPuan Ne Kadar Olacaktır?

En fazla kazanabileceğiniz MaxiPuan miktarı 25 TL’dir.

Hangi İşlemler Kampanya Dahilindedir?

Vadematik, Şirket Kredi Kartı, Maximum Aidatsız Kart, İşte Üniversiteli Aidatsız Kart ve MaxiPuan kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir. Bankamatik kart ile yapılan alışverişler de kampanyaya dahildir ve Bankamatik kartlar için SMS gönderilmesine gerek yoktur.

18 yaşından küçükler kampanyadan faydalanamayacaklardır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.