Kampanya Bulucu

Shell’den Paraf Kart’a Özel 25 TL ParafPara Hediye

Bu kadar çok araç kullanan bir toplumun içerisinde akaryakıt kampanyalarının ilgi ile takip edilmesi normal karşılanmalıdır. Üstelik fiyat esnekliğinin çok az olduğu ve dünyanın en pahalı akaryakıtı kullanıldığı göz önüne alınırsa, kampanyaların birçok açıdan faydası olduğu daha net görülecektir.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Shell kampanyaları ile belirlenen tarihler arasında Paraf kredi kartınızı kullanarak tek seferde ve farklı günlerde en az 75 TL’lik 4 akaryakıt harcaması yapmış olduğunuzda, kampanya kapsamında 25 TL ParafPara kazanabilirsiniz. Bunun için Paraf üye iş yeri olan Shell istasyonlarından alışveriş yapmanız yeterli olacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Paraf kampanyaları, bireysel Paraf kredi kartı kullanan tüm kullanıcıların katılımına açıktır. Kampanya hem asıl kartlardan, hem de ek kartlardan yapılan akaryakıt alımlarında geçerli olacaktır. Fakat kampanya sadece bireysel kredi kartlarında geçerli olduğu için, ticari kredi kartları bu kampanyadan faydalanamaz.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Bu kampanyadan faydalanabilmek için alışverişlerinizi yapmadan önce kampanyaya kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt olduktan sonra kredi kartınızı kullanarak Paraf üyesi Shell akaryakıt istasyonlarından 4 defa tek seferde ve farklı günlerde en az 75 TL’lik harcama yapmış olduğunuzda kampanyadan faydalanmış olursunuz.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya kayıt olmak için banka sistemine kayıt etmiş olduğunuz telefon numarasında kayıt mesajı göndermeniz gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne SHELL yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapacağınız kredi kartının numarasının son 6 hanesini de ekleyerek 3404’e göndermeniz yeterli olacaktır.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerli Olacak?

15 Şubat tarihinde başlayan bu akaryakıt kampanyası 31 Mart 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışverişlerini yapmalıdır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.