Kampanya Bulucu

Shell’den Bonus Kart’a 25 TL Bonus

Akaryakıt ve kredi kartlarının ortaklaşa yapmış oldukları kampanyalar, araç sürücülerine birçok avantaj sağlıyor. Akaryakıt fiyatlarının oldukça pahalı olduğu ülkemizde, en azından bu kampanyalar ile biraz daha avantajlı yakıt almak mümkün. Şimdi Shell kampanyaları ile Bonus karta özel 25 TL Bonus kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Bonus kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında anlaşmalı Shell istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde en az 100 TL’lik akaryakıt ya da otogaz harcaması yapmış olduğunuzda 25 TL Bonus kazanabilirsiniz. Bunun için tek şart ödeme için Bonus kredi kartı kullanmak.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bonus ve Bonus ailesi kredi kartına sahip tüm bireysel müşteriler bu kampanyadan yararlanabilir. Her kredi kartı türünün kampanyaya farklı şekilde katılımı olacaktır. Kampanyanın geçerli olabilmesi için SMS ile katılım gerekmektedir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kredi kartı kampanyasına katılabilmek için banka sistemine kayıtlı cep telefonunuzun mesaj bölümüne SHELL yazarak ilgili numaraya göndermeniz gerekmektedir. Kart türüne göre numaralar değişiklik gösterir. Garanti Bonus kartları için 3340’a, Deniz Bonus için 3280’e, TEB Bonus için 4616’ya, şeker Bonus için 7353’e, Burgan Bonus için 8222’ye, ING Bonus için 2205’e, ABank Bonus için 4055’e, Türkiye Finans Happy Card için bir boşluk bırakıp kart numarasının son 6 hanesini de ekleyerek 2442’ye, Tekstil Bank için ise 05327524404’e mesaj göndermeniz gerekir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam edecek?

1 Eylül tarihinde başlayan bu akaryakıt kampanyası 15 Ekim 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kayıt yaptırmalı, daha sonra da kampanya için gerekli alışverişi yapmalıdır. Kampanya sadece Bonus Pos özellikli cihazlardan yapıldığında geçerli olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.