Kampanya Bulucu

Shell’den 5 TL’lik Alışverişe Cinemaximum’da Yüzde 50 İndirim

Akaryakıt sektöründe yapılan kampanyalar genellikle akaryakıt alımları üzerinden kredi kartına verilen puanlar şeklinde yapılır ve müşterileri akaryakıt alımında bir avantaj sunulur. Fakat Shell kampanyaları ile şimdi tüm Cinemaximum sinemalarında geçerli olan %50 sinema bileti indirimi kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Cinemaximum kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında anlaşmalı Shell istasyonlarında ki Shell Select’ten 5 TL ya da daha üzeri tutarda bir alışveriş yapmış olduğunuzda tüm Cinemaximum sinemalarında geçerli %50 sinema bileti indirimi kazanabilirsiniz. Üstelik bunun için yapmanız gereken alışverişin illa akaryakıt olma zorunluluğu da yok.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya isteyen herkesin katılımına açıktır. Kampanyaya katılım için illa Shell Club üyesi olmanıza da gerek yoktur. Kampanyaya katılan Shell istasyonlarından alışveriş yapmak kampanyaya katılmak için yeterli bir kriter olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, SMS göndermenize vs. gerek yoktur. Shell Select’ten 5 TL ya da üzerinde bir alışveriş yapmış olduğunuz zaman size bir PNR odu verilecektir. Bu kod ile belirtilen tarihler arasında herhangi bir Cinemaximum sinemasından bilet alarak 550 indirimi uygulayabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

Bu kampanya için belirtilen tarih, alışveriş yaptıktan sonra alınan PNR promosyon kodu kartının üzerinde yazar. Yazan tarihe kadar promosyon kodunu herhangi bir Cinemaximum sinema salonunda kullanabilirsiniz. Bu tarihten sonra kampanya ve indirim geçersiz olacaktır.

Kampanya Hangi Şartlarda Geçerlidir?

Kampanya kapsamında alınan promosyon kodları paraya çevrilmez ve para yerine verilemez. Ayrıca promosyon kodu VİP salonlar dışında ki tüm film türlerinde ve sinema salonlarında geçerli olacaktır. Tütün ve tütün ürünleri dışında ki tüm ürünlerin alımı kampanya kapsamına dahil edilecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.