Kampanya Bulucu

Shell’de 50 TL Paraf Para!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Shell’de 50 TL Paraf Para!” kampanyası ile birlikte Paraf üyesi olan Shell istasyonlarından kampanya tarihleri içinde tek seferde ve farklı günlerde ve Paraf POS kullanarak yapacağınız 100 TL ve otogaz ya da akaryakıt alışverişlerinin 4.sünde 50 TL Paraf Para kazanma şansını elde edersiniz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Shell’de 50 TL Paraf Para!” kampanyasına katılmak isteyen kişilerin 14 Şubat ve 31 Mart 2017 tarihleri içinde Paraf üyesi olan Shell istasyonlarından alışveriş yapması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin harcama yapmadan önce kısa mesaj ile kampanyaya katılım göstermesi gerekmektedir. Bunun için”SHELL” yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakmalı ve kampanyada kullanılacak olan kartın son 6 hanesini yazarak 3404 numarasına kısa mesaj olarak göndermelisiniz. Bu mesajın banka sistemine ulaşmasının ardından kampanya kapsamında harcama yaparak Paraf Para kazanabilirsiniz. Bununla birlikte göndereceğiniz kısa mesajı kullanacağınız kartın bağlı olduğu müşteri numarasına kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden göndermeniz gerekmektedir.

Kazandığım Paraf Para’lar Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Bu kampanya ile birlikte kazandığınız Paraf Para’lar dördüncü alışverişin ardından bir sonraki gün kampanyaya katılmış olduğunuz karta yüklenecektir.

Kazandığım Paraf Para’ları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Kazanmış olduğunuz bu Paraf Para’ları 14 Nisan 2017 tarihine dek kullanmanız gerekmektedir. Bu tarihe dek Paraf Para’larını kullanmayan kişilerin Paraf Para’ları 15 Nisan 2017 tarihinde geri döndürülemez ve kalıcı bir şekilde kartından geri alınır.

Kazandığım Paraf Para’ları Nasıl Kullanabilirim?

Bu kampanya ile birlikte kazanmış olduğunuz Paraf Para’ları sadece Paraf üyesi olan Shell istasyonlarından otogaz ya da akaryakıt almak için kullanabilirsiniz.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Bu kampanyaya kampanya müşteri bazlı olduğu için her bir müşteri sadece bir kez katılım gösterebilir. Bu nedenle de her bir müşterinin kazanabileceği en yüksek Paraf Para değeri 50 TL’dir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Ödül kazananlar ile ilgili bilgi slip üzerinde yer alacak olup ödül kazanan kişilere kazandığına dair kısa mesaj ile bildirilecektir.

Parf üyesi Shell istasyonlarına ulaşabilmek için “http://www.parafcard.com.tr/ProgramOrtaklari/Arama” adresinde yer alan marka adı bölümüne Shell yazmanız yeterli olacaktır.

Aynı gün içinde birden fazla 100 TL ve üzeri alışveriş yapmanız halinde bunlardan sadece ilki geçerli olacaktır.

Bu kampanyaya Parafly ve Paraf kartları dahil edilmiştir.

Bu kampanyaya HalkCard, Business kartlar, ek kartlar ve sanalkartlar dahil edilmemiştir.

Paraf Para kullanarak yapacağınız ödemeler ile bu kampanyadan yararlanmanız mümkün değildir.

Bu kampanyaya 18 yaşından küçük kişiler katılım gösteremez.

Kampanya kapsamında yapacağınız işlemlerin iadesi ya da iptali gerçekleştiği taktirde iadesi ve iptali gerçekleşen bu işlemler kampanyaya dahil edilmez.

Kazanmış olduğunuz Paraf Para’ları başka bir karta transfer etmeniz mümkün değildir. Avans Paraf Para kullanımı gibi nedenlerden dolayı kartınıza ait Paraf Para bakiyesi sıfırın altında düşse dahi bu kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz Paraf Para’ların kullanımını etkilemeyecektir.

Türkiye Halk Bankası bu kampanya ile ilgili olan koşulların herhangi birinde ya da tamamında değişiklik yapma ya da bu kampanyayı önceden haber vermeksizin durdurma hakkına sahiptir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.