Shell'de 20 TL'ye Varan Otogaz Hediyesi! | Kampanya Bulucu

Shell’de 20 TL’ye Varan Otogaz Hediyesi!

Shell’de 20 TL’ye Varan Otogaz Hediyesi!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Shell’de ekim ayının sonuna kadar ClubSmart Kart ile yapılan 200 TL ve üzeri Shell AutoGas alımlarında 20 TL’ye kadar otogaz hediye!

Shell’den 200 TL ve üzeri otogaz ve akaryakıt ihtiyaçlarınızı karşılayın, yine akaryakıt ve otogaz alımlarında harcayabileceğiniz Smart Puanlarınız anında hesabınıza yüklensin. Hem akaryakıt ve otogaz alışverişlerinizi gerçekleştirin hem de hediye Smart Puanlar kazanın.


Kampanyaya Nasıl Başvurabilirim?

Kampanyaya 2 şekilde başvurabilirsiniz. Sms ile katılım yapacaksanız 15 TL  Smart Puan kazanabilirsiniz. Kısa mesaj ile katılım yapmak için LPG yazıp bir boşluk bırakıp 17 rakamdan oluşan Shell ClubSmart numarasını yazarak 2313’e mesaj atabilirsiniz.

Kampanyaya Shell Motorist uygulaması ile katılacaksanız 20 TL değerinde Smart Puan kazanabilirsiniz. Shell Motorist uygulamasıyla katılmak için “Haberler ve Ürünler” başlığından “Shell Autogas Kampanyası” sayfasından  Shell ClubSmart kart numaranızı girmeniz gerekmektedir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli?

Kampanyaya son katılım tarihi 31 Ekim 2016’dır. Kampanyaya katılım bu tarihe kadar geçerli olacak, Shell ClubSmart kartlarına 4 Kasım 2016 tarihinde Smart Puanlar yüklenecektir. Yüklenen Smart Puanların son kullanım tarihi 30 Kasım 2016’dır ve 1 Aralık 2016 tarihinde kullanılmayan puanlar silinecektir.

Kampanyanın Şartları Nelerdir?

  • Bu kampanya diğer Shell kampanyalarıyla birleştirilerek kullanılmaz.
  • Kampanyaya  Shell Taşıt Tanıma Sistemi müşterileri, ClubSmart Extra Card sahipleri ve  Shell Zubizu Kampanyası katılımcıları katılamaz.
  • Shell ClubSmart kartlarındaki Smart Puanların kullanılabilmesi için sisteme kayıtlı olması gerekmektedir.
  • Kampanyadan her müşteri en fazla 1 kez yararlanabilir.

 


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ