Kampanya Bulucu

Shell Müşterilerine Cinemaximum’da Yüzde 50 İndirim Fırsatı

Shell, şimdi müşterilerine sadece akaryakıt avantajı sağlamıyor. Şimdi Shell kampanyaları ile yapacağınız alışverişlerde sinema bileti için indirim de kazanabilirsiniz. Üstelik bu kampanyaya katılmak için herhangi bir kulübe üye olmak vs. de gerekmiyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Cinemaximum kampanyaları ile kampanya süresi boyunca Shell akaryakıt istasyonlarından Deli2go sandviç ya da Kahve Dünyası kahvesi almış olduğunuzda tüm Cinemaximum gişelerinde geçerli olan %50 indirimden faydalanabilirsiniz. İndirimi istediğiniz sinema salonunda, istediğiniz film ve seansta kullanabileceksiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya herkesin katılımına açıktır. İsteyen herkes anlaşmalı Shell istasyonlarından belirlenen sandviç ya da kahveyi aldığında kampanyadan da otomatik olarak yararlanabilir. Kampanyadan herkes sınırsız olarak yararlanabilir. Her ürün bir adet indirim kuponu olarak kullanılabilir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılım için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza gerek yoktur. Alacağınız ürün ile birlikte size bir PNR kodu verilecektir. Bu kodu Cinemaximum gişelerinde %50 indirim bileti olarak kullanabileceksiniz. Kampanya için herhangi bir sınırlandırma yapılmamıştır.

Bu Kampanya Hangi Koşullarda Geçerlidir?

Alacağınız indirim kodunu VİP salonlar dışında ki tüm Cinemaximum sinema salonlarında kullanabilirsiniz. Ayrıca 3D, İMAX 3D ve İMAX filmler hariç, geriye kalan tüm filmlerde ve seanslarda geçerlidir. İnternet üzerinden yapılan alımlarda kampanya geçerli olmayacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için herhangi bir zaman sınırlaması belirlenmemiştir. Almış olduğunuz kupon üzerinde yazan tarihe kadar bilet satın alma hakkınız vardır. O tarihe kadar kullanmadığınız indirimler geçersiz kabul edilecektir.

Kampanya İle İlgili Yaş Sınır Var Mıdır?

Anlaşmalı Shell istasyonlarından alacağınız ürünlerde her yaş grubuna kampanya kodu verilecektir. Fakat gişelerde alacağınız film için bir yaş sınırı var ise, o yaş sınırına tabi olursunuz. Yani kampanyaya her yaş grubu katılabilir, fakat her film için değil.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.