Kampanya Bulucu

Shell İstasyonlarında 30 TL’ye Varan MaxiPuan!

Bir diğer akaryakıt kampanyası Maximum ve Shell ortaklığı ile geldi. Bu kampanya kapsamında ​Maximum Kart’ınızla Maximum anlaşmalı Shell istasyonlarından 1 Ocak- 14 Şubat 2018 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 100 TL ve üzeri 4. yakıt alışverişinize, yine Maximum anlaşmalı Shell istasyonlarından yapılacak Dynaflex teknolojisi ile geliştirilen yakıt harcamalarında kullanılmak üzere 30 TL’ye varan MaxiPuan hediye edilecek. Kampanya kapsamında kazandığınız MaxiPuanları gözlemlemek için Maximum Mobil uygulamasına ihtiyacınız var. Eğer android bir cep telefonuna sahip iseniz  Google Play Store üzerindeki büyüteç şeklindeki arama butonuna tıklayın daha sonra karşınıza gelen arama kutusuna Maximum Mobil yazdıktan sonra karşınıza gelen indirme sayfasında yeşil ile belirtilmiş olan”İNDİR “butonuna tıklamanız yeterli olacak. İOS işletim sistemine sahip bir cep telefona sahip iseniz Apple Store üzerindeki büyüteç şeklindeki arama butonuna tıklayın daha sonra karşınıza gelen arama kutusuna Maximum Mobil yazdıktan sonra karşınıza gelen indirme sayfasında yeşil ile belirtilmiş olan”İNDİR “butonuna tıklamanız yeterli olacak. Daha sonra gerekli giriş işlemlerini yaptıktan sonra “Shell İstasyonlarında 30 TL’ye Varan MaxiPuan!” kampanyasının altında bulunan “HEMEN KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Sms ile kampanyadan faydalanmak için  SHELL yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numarasından, İş Bankası kart sahipleri 4402’ye, Ziraat Maximum Kart sahipleri 4757’ye SMS göndermelidir. Gönderilecek SMS’ler, GSM operatörlerinin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 1 ocak 2018 ile 14 Şubat 2018 tarihleri arasında yapılan  Maximum üyesi Shell istasyonlarında; ayrı günlerde ve tek seferde, 4 defa 100 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz harcamalarda geçerli olacaktır. Bununla beraber kampanyaya katılım gerçekleştirilmeden yapılan harcamalar kampanya kapsamında değildir. Kampanya kapsamında kazandığınız 30 TL MaxiPuanları 5 Mart 2018  tarihine  kadar kullanabilirsiniz.

Kampanya Katılım Koşulları Nedir?

  • Unutmayın, 30 TL MaxiPuan sadece kampanyaya Maximum Mobil uygulaması üstünden katılım sağlanması durumunda kazanılabilecektir.
  • Kampanyaya dâhil olan kartlar:  İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli), Ziraat Maximum Kartlar.
  • Kampanyaya dâhil olmayan kartlar: Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.
  • Ziraat Maximum Kart sahipleri sadece SMS göndererek katılabilir ve en fazla 20 TL MaxiPuan kazanabilir.
  • Kampanya hakkında daha fazla bilgi almak için Maximum müşteri arayabilirsiniz.
ETİKETLER: , ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.