Kampanya Bulucu

Shell Garanti Bonus Kampanyası

Garanti bonus kampanyası Shell tarafından sunulan avantajlı bir kampanyadır ve Garanti kartlarına sahip olan kişilerine eşsiz fırsatlar sunmaktadır. Bu fırsatlardan 16 Ağustos-30 Eylül 2017 tarihleri arasında yararlanabilirsiniz. Yararlanabilmek için Bonus üyesi Shell istasyonlarında harcamanızı yapmanız gerekir.

Kampanyanın koşulları nelerdir?

  • Kampanyadan yapılan 4 defa 100 TL ve üzeri harcamalarınızda 25 TL bonus veya indirimiz kazanabilirsiniz. Kampanyaya bonus flaş uygulaması aracılığı ile katılan kart sahipleri 30 TL bonus kazanacaktır.
  • Yapılması gereken 4 seferlik 100 TL alışverişleri farklı günlerde ve tek seferlik 100 TL ve üstü alışveriş olmalıdır. Aynı gün içerisinde yapılan birden fazla 100 TL ve üstü alışverişlerden yalnızca ilki kampanyaya dahildir.
  • Kampanya müşteri bazında olup kampanyaya SMS ile katınlar en fazla 25 TL bonus veya indirim elde edebilirler. Ancak kampanyaya bonus flaş ile katılanlar en fazla 30 TL bonus veya indirim kazanabilirler.
  • Kazanılan bonusların harcamak için belirli bir tarihleri bulunmaktadır. 5-15 Ekim 2017 tarihleri arasında kampanyadan kazanılan bonusların kullanılması gerekir ve bu harcamalar Bonus üyesi Shell istasyonlarında akaryakıt ve/veya otogaz alımlarında kullanılmalıdır. 15 Ekim 2017 tarihinin sonrasına kalan bonuslar tarafınızdan geri alınacaktır.
  • Kampanyaya katılan diğer Bonus kartları belirtilen harcama tarihleri arasında Bonus üyesi olan Shell istasyonlarından yapacakları harcamalar için indirim alacaklardır ve bu indirim harcamanın yapıldığı kartın ekstresine yansıyacaktır.
  • Kampanyaya Flexi, Money, Bonus, Paracard , Easy kartlar, Bonus Business ve diğer Bonus kartları dahildir. Ancak Bonus kartlara PTT Bonus kartı dahil değildir.
  • Birden fazla Bonus Business veya Easy kart sahibi olan kişiler tüm kartları ile kampanyadan yararlanabilmek için firma yetkilisinin sisteme kayıtlı numarasından başvuruyu yapması gerekir.
  • Kampanya kapsamında kazanılmış olan ödül tutarlarına ulaşmak için Shell istasyonlarında bulunan Garanti POS cihazlarını kullanabilirler.
  • Kampayaya diğer banka Bonus kartları ve Money ile katılan müşteriler, Garanti Bonus sahibi müşteriler, Flexi Card kullanımı ile de kampanyaya katılabilirler ve Bonus Flaş üzerinden kampanyaya müşterilerin katılması durumunda en fazla 50 TL olmak üzere ikinci kez bonus kazanabilirler.

Kampanyaya katılım nasıl gerçekleştirilir?

Kampanyaya katılımı SMS üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Şeker Bonus sahipleri 7353’e,  Deniz Bonus sahipleri 3280’e, Burgan Bonus sahipleri 8222’ye, TEB Bonus sahipleri 4616’ya, ING Bonus sahipleri 2205’e, Türkiye Finans Happy Card sahipleri kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 2442’ye, ABank Bonus sahipleri 4055’e, ICBC Turkey Bonus sahipleri 05327524404’e, Garanti Bonus kart sahipleri “SHELL” yazıp 3340’a SMS göndererek kampanyaya dahil olabilirler. Fibabanka Bonus sahipleri kampanyaya katılmak için herhangi bir SMS göndermeleri gerekmemektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.