Kampanya Bulucu

Sevgililer Günü Kampanyası

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile birlikte Sevgililer Günü’ne dek elektronik, giyim, kozmetik, aksesuar, saat, optik ve kuyum sektörlerinden ayrı ayrı günlerde ve tek seferde yapılacak olan taksitli ya da peşin 100 TL ve üzeri ödemeler için 10 TL ve toplamda 50 TL Paraf Para kazanma şansını elde edersiniz!

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Sevgililer Günü Kampanyası adından da anlaşılacağı üzere Sevgililer Günü’ne dek sürecek olup 1 Şubat 2017 tarihinde başlamıştır. Kampanyadan yararlanmak için son gün 14 Şubat 2017 tarihidir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin herhangi bir miktarda ödemede bulunmadan önce “SEVGİ” yazdıktan sonra 3404 numarasına kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir.

Gönderilecek olan bu kısa mesajın Halkbank sistemine ulaşmasının ardından Halkbank tarafından kart sahibine gönderilecek olan ve içerisinde kayıt bilgisi olan mesajın ulaşması ile birlikte kampanyaya katılımınız gerçekleşecektir.

Bu kampanyaya katılmak için kullanacağınız karta tanımlanmış olan cep telefonu numarası ile kısa mesaj göndereceğiniz cep telefon numarasının aynı olması gerektiğini unutmayınız!

Bu kampanyaya katılmak için gönderilecek olan kısa mesajlar ücretsizdir. Kampanyaya katılmak için Turkcell, Türk Telekom ya da Vodafone GSM operatörleri üzerinden mesaj göndermeniz gerekmektedir.

Kampanya Kapsamında Kazanımlar İle İlgili Bir Sınır Var Mı?

Evet, var. Bu kampanya ile her bir müşterinin kazanabileceği toplam Paraf Para tutarı 50 TL ile sınırlandırılmıştır. Kampanyadan yararlanmak için farklı günlerde ve tek seferde kampanya kapsamında alışveriş yapmanız gerekmektedir.

Kampanyadan Kazandığım Paraf Paraları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Sevgililer Günü Kampanyası ile kazanacağınız Paraf Paraları 24 Şubat 2017 tarihine kadar kullanmanız gerekmektedir. Bu tarihe kadar kullanılmayan Paraf Paralar 25 Şubat 2017 tarihinden itibaren geri döndürülemez bir şekilde kartınızdan çekilecektir. Paraf Paralarınızı transfer etmeniz kullanım olarak sayılmayacağı için bu tarihten sonra Paraf Paralarınız geri alınacaktır.

Hangi Kartlar Kampanyaya Dahil Edilmemiştir?

Ek Kartlar, sanal kartlar ve Parafly bu kampanya kapsamına dahil edilmemiştir. Bununla birlikte Halkcardlar ve Business kartlar da bu kampanya kapsamında yer almamaktadır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Paraf Para kullanılarak yapılan ödemeler ile iade ve iptal işlemleri bu kampanya kapsamında yer almamaktadır.

Her bir müşteri bu kampanyaya bir defa katılabileceği için herhangi bir kart ile kampanyaya katılan kişiler tüm kartları ile kampanyaya dahil olmuş kabul edilecektir. Paraf Para kazanımları ise işlem yapılan karta yansır.

Paraf Paralar ile yapılan transfer işlemleri Paraf Para kullanımı olarak sayılmaz.

Türkiye Halk Bankası bu kampanya ile ilgili koşulların bir kısmını ya da tamamını değiştirme ya da kampanyayı tamamen durdurma haklarını saklı bir şekilde tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.