Kampanya Bulucu

Setur’da 125 TL World Puan Hediye!

Kampanya Hangi Avantajları Sunar?

“Setur’da 125 TL World Puan Hediye!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içerisinde kampanya kapsamında belirtilmiş kredi ya da banka kartlarından birini kullanarak Setur resmi internet sitesi, Setur Çağrı Merkezi ya da Setur acenteleri üzerinden tek seferde yapacağınız 3.000 TL ve üzeri yurt içi otel, yurt dışı tur, münferit yurt dışı otel ya da gemi rezervasyonlarında 125 TL değerinde World Puan kazanma şansını elde edersiniz!

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin 18 Mayıs ve 15 Haziran 2017 tarihleri arasında bahsi geçen yollar üzerinden alışveriş yapması gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin kampanyaya dahil olabilmek için herhangi bir miktarda harcama yapmadan önce SETUR yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakıp kampanya kapsamında kullanılacak olan karta ait numaranın son 6 hanesini kısa mesaj olarak 6635’e göndermesi gerekir. Kampanyaya katılmak için gönderilecek olan kısa mesajlar kullanılmakta olan GSM operatörü tarafından belirlenmiş olan kısa mesaj tarifesine göre 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilir. Kampanyaya katılım gerçekleştirildikten sonra ise yapılması gereken şey World üyesi iş yeri olan Setur acentelerinden, 444 0 738 numaralı Setur Çağrı Merkezinden ya da Setur resmi internet sitesi olan setur.com.tr sitesi üzerinden 3.000 TL ve üzeri tek seferde harcama yapmak olacaktır. Seyahat Hattı üzerinden yapılacak olan tatil alışverişleri ise kampanyaya dahil edilmemiştir.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyaya Vakıfbank Worldcard ile yapacağınız tatil alışverişleri dahil edilmiştir.

Kazandığım World Puan’lar Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz World Puan’lar 23 Haziran 2017 tarihine dek kampanya kapsamında alışveriş yapmış olduğunuz bireysel kredi kartına, bu kartın kullanıma açık olma koşulunun sağlanması halinde yüklenecektir.

Kazandığım World Puan’ları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Kartı kullanıma açık olan bireysel kredi kartı sahiplerinin kartlarına yüklenmiş olan World Puan’ları kullanmaları için belirlenmiş olan son kullanma tarihi ise 4 Temmuz 2017 olup bu tarihe dek kullanılmamış olan World Puan’lar kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde kartınızdan tamamen geri alınacaktır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kredi kartı bazında değil müşteri bazında gerçekleştirilmiş olduğu için kampanya süresi boyunca her bir müşteri kampanyadan en fazla bir kez faydalanabilecek olup bu sebepten dolayı da kampanya kapsamında her bir Vakıfbank müşterisinin kazanabileceği en yüksek tutar 125 TL ile sınırlandırılmış bulunuyor.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya kapsamında peşin ya da taksitli yapılacak olan alışveriş işlemlerinden kampanyaya uygun bir şekilde yapılmış olan ilk alışveriş üzerinden World Puan kazanımı gerçekleşir.

Kampanyaya World Puan kullanılarak yapılacak olan işlemler dahil edilmemiştir.

Kampanyaya Bankomat kart ve ticari kartlar kullanılarak yapılacak olan işlemler dahil değildir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan rezervasyonların iptali ya da iadesi gerçekleştiği takdirde World Puan kazanımının gerçekleşmesi de mümkün olmaz.

Kampanyaya yalnızca World üyesi iş yeri olan yerlerden yapılacak olan tatil alışverişleri dahil edilmiştir.

Tercih Kart kullanarak kampanyaya dahil olmak isteyen kişilerin katılım bedeli olan 4.99 TL’yi karşılaması gerekir.

Kampanyaya Setur resmi internet sitesi olan setur.com.tr üzerinden, Setur Çağrı Merkezi numarası olan 444 0 738 numarasını kullanarak ya da Setur acenteleri üzerinden işlem yaparak katılmanız mümkündür.

Setur Seyahat Hattı üzerinden yapılacak olan tatil alışverişleri ise kampanyaya dahil edilmemiştir.

Setur ve Vakıfbank önceden fiili bir şekilde haber verme ihtiyacı hissetmeden kampanya ile ilgili olarak belirlemiş oldukları koşulların belirli bir bölümünü ya da tamamını değişikliğe uğratma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını haiz tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.