Kampanya Bulucu

2019 Türk Telekom Selfy Kampanyaları Nelerdir? Yemek ve Diğer Kampanyalar

Türk Telekom’un gençlik dünyası Selfy, gençlere çok sayıda eğlence, kolaylık ve indirim imkanı sunuyor. Gençler Selfy ile dolu dolu tarifelerden faydalanabilmenin yanında ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş fırsatlara da sahip oluyor, sosyal medya üzerinde gerçekleştirilen yarışmalarla hediyeler kazanma şansı yakalıyorlar.

Selfy Kampanyaları Nelerdir?

Hediye 1 GB Kampanyası

Faturasız Selfy kampanyalarından biri olan Hediye 1 GB kampanyasından, Dopdolu 1GB, Dopdolu 2GB, Dopdolu 3GB paketlerini aktif olarak kullanan Selfy kullanıcıları yararlanabilir.

Kampanyaya katılmak için “DOPDOLU HEDIYE” yazıp 4545’e ücretsiz SMS göndermeniz gerekiyor. Aynı zamanda müşteri hizmetlerini arayarak da kampanyaya katılabilirsiniz. Kampanyaya katılım ücretsizdir.

Fırsatlarla Dolu Kuponsa Kampanyası

Kuponsa ile yüzlerce üye iş yerinde aldığınız;

  • Spa
  • Güzellik
  • Aktivite
  • Eğlence
  • Restoran
  • Kafe kategorilerindeki ürün ya da hizmetin ikincisi bedava.

Kuponsa uygulamasını hemen indirebilir, kampanya kodunu girerek ücretsiz paketinizi alabilirsiniz.

Kampanyaya katılmak için “KUPONSA” yazıp 6262‘ye mesaj gönderebilirsiniz. Evde internet müşterisi iseniz kampanyadan faydalanabilmek için “KUPONSA” yazıp, boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranızı yazarak 6262’ye SMS gönderebilirsiniz.

Gel Kazan Kampanyası

Selfy’nin Faturalı Sosyal Small ve Medium, Sosyal Large ve XLarge tarifelerine geçmeniz halinde hediye internet kazanabilirsiniz.

Bu kampanyadan faydalanabilmek için numara taşımanız, yeni hat tesis etmeniz ya da faturalı hatta geçiş yaparak Selfy’nin sosyal tarifelerinden birine üye olmanız gerekir.

Havalara Uçuran Enuygun.com Kampanyası

Enuygun mobil uygulaması “Uçak bileti by Enuygun” üzerinden belirli bir tutarın üzerinden satın aldığınız uçak biletleri için indirim kazanabilirsiniz.

Bu kampanyadan faydalanabilmek için “ENUYGUN” yazıp 6262‘ye mesaj gönderebilirsiniz. Evde internet müşterisi iseniz “ENUYGUN” yazıp, boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranızı yazarak 6262’ye mesaj gönderebilirsiniz.

Caffe Nero ile Hediye Kahve Kampanyası

Türk Telekom Selfy mobil uygulamasına kullanıcı girişini yapıp kampanya sayfasına girerek “kampanyaya katıl” butonuna tıkladıktan sonra fırsat kodunuzu alabilir, kodu kasa görevlisine ilettikten sonra hediye kahvenizi alabilirsiniz.

Kampanyaya katılmak için “NERO” yazıp 6262‘ye mesaj gönderebilirsiniz. Evde internet müşterisi iseniz “NERO” yazıp boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranızı yazarak 6262’ye mesaj gönderebilir, Selfy yemek kampanyalarından biri olan Caffe Nero’da hediye kahve fırsatından faydalanabilirsiniz.

Cinemo Kampanyası

Haftanın belirli günlerinde belirli sinemalarda izlemek istediğiniz filmleri çok uygun fiyata izleyebilirsiniz.

Kampanyaya katılmak için “CINEMO” yazıp 6262‘ye mesaj gönderebilirsiniz. Evde internet müşterisi iseniz “CINEMO” yazıp boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranızı yazarak 6262’ye mesaj gönderebilirsiniz.

Idefix Kampanyası

Idefix’in internet sitesinden yapacağınız alışverişlerde indirim kazanabilirsiniz.

Kampanyaya katılmak için “IDEFIX” yazıp 6262‘ye mesaj gönderebilirsiniz. Evde internet müşterisi iseniz “IDEFIX” yazıp, boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranızı yazarak 6262’ye mesaj gönderebilirsiniz.

İncehesap.com Kampanyası

İncehesap.com internet sitesindeki James Donkey ve Gamepower Gaming ürünlerinde %10 indirim kazanabilirsiniz.

Kampanyaya katılmak için “INCEHESAP” yazıp 6262‘ye mesaj gönderebilirsiniz. Evde internet müşterisi iseniz “INCEHESAP” yazıp, boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranızı yazarak 6262’ye mesaj gönderebilirsiniz.

Hediye Yağdıran Sil Süpür Kampanyası

Telefonunuza Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını yükleyip her hafta Sil Süpür oyununu oynayarak size özel hediyeler kazanabilirsiniz. Günlük ve haftalık internet, her yöne konuşma süresi gibi çeşitli hediyeler mevcuttur.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyalarını İncele!

Yükünü Hafifleten MNG Kampanyası

MNG kargo gönderimlerinizde indirim kazanabilirsiniz.

Kampanyaya katılmak için “MNG” yazıp 6262‘ye mesaj gönderebilirsiniz. Evde internet müşterisi iseniz “MNG” yazıp, boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranızı yazarak 6262’ye mesaj gönderebilirsiniz. Gelen şifreyi kargo görevlisine bildirdiğinizde indiriminiz tanımlanır.

Özgürce Müzik Keyfi Sunan Muud Kampanyası

Muud Premium üyeliği ile internet harcamadan, HD kalitede müzik dinleme keyfini yaşayabilirsiniz.

Kampanyaya katılmak için “MUZIK” yazıp 6262‘ye mesaj gönderebilirsiniz. Evde internet müşterisi iseniz “MUZIK” yazıp, boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranızı yazarak 6262’ye mesaj gönderebilirsiniz.

Türk Telekom Selfy kampanyaları kullanıcılara her anlamda büyük fırsatlar sunmaktadır. Selfy’nin “Kuralları ben koyarım” sloganında belirtildiği gibi kampanyalar, kullanıcıların isteklerine göre düzenlenmektedir.

Türk Telekom Faturaya Ek Telefon Nasıl Alınır?

Yukarıda paylaşılan kampanyaların içeriği dönemsel olarak değişkenlik gösterebilir. Kullanıcılarının taleplerine göre Self kampanyalarını sürekli olarak güncelleyen Türk Telekom, bu kampanyalara yenilerini ekleyebilir, mevcut kampanyaları kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda şekillendirebilir. Bunun için güncel kampanyaları Selfy’nin internet adresi üzerinden inceleyebilirsiniz.

Tüm Selfy kampanyalarını incelemek için TIKLAYINIZ!

Selfy Kampanyalarından Nasıl Faydalanılır?

Selfy kampanyalarından faydalanabilmek için öncelikle 25 yaşından küçük olmak gerekiyor. 25 yaşından küçük tüm Türk Telekom kullanıcılarının katılımının mümkün olduğu Selfy dünyasına aşağıdaki yöntemlerden biri aracılığıyla katılabilirsiniz. Selfy dünyasına dahil olmak için;

  • “SELFY” yazıp 4545’e ücretsiz olarak mesaj gönderebilir,
  • T.C. kimlik numaranızı 4545’e SMS gönderebilir,
  • 444 1 444 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak talebinize müşteri temsilcisine iletebilir,
  • Herhangi bir Türk Telekom bayisine başvurabilirsiniz.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.