Kampanya Bulucu

Seçili Beyaz Eşyalarda ve Tüm Ankastre Fırınlarda Ücretsiz 7 Yıl Garanti Fırsatı!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Vestel tarafından 2017 yılının ilk aylarında sizlere sunulan bu fırsat sayesinde Şubat ayı içinde seçili ankastre fırın ve beyaz eşyalarda yedi yıl garanti elde etmek şansınız bulunuyor! Vestel tarafından sunulan bu kampanya sayesinde garanti kampanyasına dahil olan seçili ankastre fırın ve beyaz eşyalarda 2+5 yıl ilave garanti kampanyası sayesinde siz de evinizdeki eşyaları daha kaliteli ve güvenli bir hale getirebilirsiniz! Bununla birlikte 2+5 yıl ilave garanti güvencesi sadece ilave onarım hakkını içeriyor.

Bu Kampanyadan Nasıl Faydalanırım?

Vestel tarafından sunulan bu garanti kampanyasından faydalanmak isteyen kişilerin tek yapması gereken şey garanti kampanyası kapsamında yer alan ürünlerden birini kampanyaya katılan Vestel yetkili satıcılarından birinden almaktır. Bu sebeple gideceğiniz Vestel yetkili satıcılarının da kampanyaya dahil olup olmadığını sormayı unutmayınız.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Vestel tarafından tüm ankastre fırın ve seçili beyaz eşyalar için sunulan ücretsiz yedi yıl garanti kampanyası 9 Ocak ve 28 Şubat 2017 tarihleri arasında geçerlidir. Sadece Şubat ayına özel olan bu kampanya Mart ayının başlaması ile birlikte sona erecektir.

Garanti Kapsamında Neler Yer Almaktadır?

Ücretsiz bir şekilde sunulan 2+5 yıl ilave garanti kapsamında sadece ek onarım için garanti imkanı sunulmaktadır.

Kampanya İçin Geçerli Olan Ürünler Nelerdir?

Garanti kampanyasında yer alan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ankastre fırın ve solo fırınları görmek için Vestel’in bu kampanyaya ait olan sayfasını ziyaret edebilirsiniz!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.