Kampanya Bulucu

Seçili Beyaz Eşya Markalarında İlave 2 taksit Kampanyası!

Kampanya Hangi Avantajları Sunar?

“Seçili Beyaz Eşya Markalarında İlave 2 taksit Kampanyası!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi ya da banka kartlarından birini kullanarak kampanya ile anlaşmalı olan Bosch, Siemens, Gaggenau, Profilo, Vestel, Regal, Telefunken, Finlux, Ariston, Electrolux, Uğur Soğutma, Miele ve Samsung beyaz eşya markalarından birine giderek Garanti POS cihazı üzerinden 100 TL ve üzeri alışverişini 2 ile 10 taksit aralığında yapacak olan kişiler ilave olarak 2 taksit fırsatından yararlanma şansını elde etmiş olur ve böylece kampanya kapsamında toplamda 12 taksite kadar faydalanma şansını elde etmiş olursunuz!!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin 1 Mayıs ve 31 Temmuz 2017 tarihleri arasında seçili beyaz eşya markalarından alışveriş yapması gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen ve kampanya kapsamında belirtilmiş olan kartlardan birine sahip olan kişilerden Flexi kartını kullanarak kampanyaya dahil olacak olan kişiler haricinde kalan kişilerin ilave olarak herhangi bir şey yapmasına gerek bulunmaz. Kampanyaya dahil olmak isteyen Flexi kartı sahiplerinin ise kampanya kapsamına herhangi bir miktarda harcama yapmadan önce Garanti Bankası sisteminde kayıtlı olan ve Flexi kartının bağlı olduğu cep telefonu numarası üzerinden EVET yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakarak BEYAZESYA yazıp tekrar bir adet boşluk bırakıp kampanya kapsamında kullanılacak olan Flexi kartının son 6 hanesini yazarak 3340’a kısa mesaj göndermesi gerekir. Gönderilecek olan kısa mesajın sisteme ulaşmasının ardından yapılacak olan ödemeler dikkate alınacak olup geri dönüş kısa mesajları Garanti Bankası tarafından karşılanır. Kampanyaya katılabilmek adına gönderilecek olan kısa mesajlar katma değer vergisi ve özel iletişim vergisi de dahil olmak üzere Avea yani Türk Telekom için 0,60 TL, Vodafone için 0,415 TL ve Turkcell için 0,65 TL olarak belirlenmiş bulunuyor.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyaya Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, Denizbank Bonus, Miles and smiles kredi kartları, American Express kredi kartları, Miles and Smiles Business kredi kartı, American Express Business kredi kartı ING Bank Bonus, Şekerbank Bonus, PTT Bonus, Türkiye Ekonomi Bankası Bonus, Fibabanka Bonus, ABank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, ICBC Turkey Bonus ve Burgan Bank Bonus kredi kartları kullanılarak yapılacak olan alışverişler dahil edilmiş bulunuyor.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya kapsamında kullanılabilecek en yüksek taksit sayısı 12 ile belirlenmiş bulunuyor.

Kampanyaya anlaşmalı olan Bosch, Siemens, Gaggenau, Profilo, Vestel, Regal, Telefunken, Finlux, Ariston, Electrolux, Uğur Soğutma, Miele ve Samsung mağazalarından yapılacak olan alışverişler dahil edilmiştir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin mutlak surette Garanti POS cihazı üzerinden yapılması gerekir.

Vadeli Taksit, Bonus Genç ve Bonus Flexi kredi kartlarını kullanarak yapılacak olan alışveriş işlemleri ilave taksit kampanyasına dahil edilmemiştir.

Kampanyaya ödül puanı kullanılarak yapılacak olan işlemler dahil değildir.

Kampanyaya tek ödemeli işlemler dahil edilmemiştir.

Kampanyaya ek kart kullanılarak yapılacak olan alışveriş işlemleri dahil edilmiştir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin ardından tüm koşulların yerine getirilmiş olması halinde müşteri kartlarında yer alan sliplerin üzerinde “TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ.” şeklinde bir mesaj belirir. Müşteri sliplerinde böyle bir mesaj ile karşılaşmamış olan kişilerin alışveriş yapmış oldukları mağazayı kontrol etmesi gerekir. Zira bu mesajın çıkması için bir diğer ön koşul alışveriş yapılacak olan yerin üye iş yeri olması zorunluluğudur.

Flexi kampanya uygulamaları ve bu kampanya ile ilgili olarak daha ayrıntılı bilgilere ulaşmak isteyen kişiler Flexi resmi internet sitesini ziyaret edebilir.

Garanti Bankası kampanya ile ilgili olarak belirlemiş olduğu şartların herhangi bir kısmını ya da tamamını önceden haber verme gereği duymadan değiştirme ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.