Kampanya Bulucu

Saray Halı 2015 Dünya Kadınlar Günü Yarışması

Saray Halı 8 Mart 2015 Dünya Kadınlar Gününe özel yarışma kampanyası düzenledi. Bu kampanya da Saray Halı 10 kişiye halı hediye ediyor. Kampanyaya katılmak için yapmanız gerekenleri sizin için araştırdık. Yarışmaya İnstagram’ dan katılmak için; #kadinolmak hastag’i ile @saray.hali hesabını etiketleyerek en yaratıcı kadınlar günü mesajını yazı, resim veya vine olarak paylaşmanız gerekmektedir. Yarışmaya Facebook’ tan katılmak için “www.facebook.com/sarayhalionline sayfasındaki “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” uygulamasına girerek en yaratıcı kadınlar günü mesajını yazı veya resim olarak göndermeniz gerekmektedir. Yarışmanın gerçekleşeceği tarih 20 Şubat 2015 – 7 Mart 2015 tarihleri arasıdır. Saray Halı’ nın hazırladığı özel bir komisyon tarafından belirlenmiş olan 10 kişiye Hercai Koleksiyonundan 150×230 ebatında halı hediye edilecektir.

Saray Halı Kadınlar Günü Yarışması 20 Şubat 2015- 7 Mart 2015 tarihleri arasında  tarihleri arasında İnstagram sayfası ve Facebook sayfası üzerinden gerçekleşecektir.

İsteyen katılımcılar hem facebook hem de İnstagram üzerinden yarışmaya katılıp kazanma şanslarını iki katına çıkarabilirler.

Yarışmaya katılabilmeniz için İnstagram hesabını takip ediyor olmalısınız ve Facebook’ tan da beğenmiş olmalısınız.

Talihlilerdern 5 tanesi facebooktan, 5 tanesi İnstagram üzerinden seçilecektir.

Saray halı değerlendirme yapmak için özel bir komisyon hazırlayacaktır ve gönderilerinizi bu komisyon inceleyip talihlileri seçecektir.

Saray Halı, istediği zaman kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme hakkına sahiptir.

Yarışmanın sonucunda kazananlardan haberdar olmak için facebook veya instagramdan takip ediyor olmanız gerekmektedir.

Her yarışmacının bir defa katılma hakkı vardır ama dileyenler hem facebook hem de instagram üzerinden katılabilirler yarışmaya.

Saray Halı özel komisyonu herhangi bir hilenin yapıldığını tespit ettiği an katılımcıya haber vermeden iptal etme hakkına sahiptir.

Kampanyaya katılan yarışmacılar kampanya koşullarını kabul etmiş sayılırlar.

Yarışmaya 18 yaşından küçük kullanıcılar katılamaz, kazandıkları taktirde ödüllerini alamazlar.

Facebook’ tan kazananlar iletişim bilgilerini mesaj yolu ile , instagramdan kazanan kullanıcıların ise dm yolu ile bize iletişim bilgilerini göndermeleri gerekmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.