Kampanya Bulucu

Samsung’dan Ayda 2 TL’ye Samsung Galaxy Tab 3

Hem Cepte Wifi kullanmak istiyor, hem de Samsung Galaxy Tab 3 sahibi olmak istiyorsanız, yeni başlayan Vodafone kampanyası ile bunu yapabilirsiniz. Cepte Wifi almış olduğunuzda, isterseniz faturaya ek bir ücret ile Samsung kampanyalarından da yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajları Nelerdir?

Bu kampanya ile Cepte Wifi almış olduğunuzda faturanıza ek ayda 2 TL’ye Samsung Galaxy Tab 3 alabilirsiniz. Ya da dilerseniz yine faturanıza ek ayda 10 TL’ye Samsung Galaxy Tab 4 7’ alabilirsiniz. Cepte Wifi’yi 7 GB, 12 GB ve 20 GB olarak alabilme şansınız var.

Bu kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu tablet kampanyasından bireysel faturalı tüm Vodafone aboneleri yararlanabilir. Kampanyadan yararlanmak için 12 ay ya da 24 aylık taahhüt verilmesi gerekmektedir. 12 ay ve 24 aylık taahhütlerde farklı fiyatlandırmalar söz konusu olacaktır. Yukarda bahsedilen fiyatlar sadece 24aylık taahhüt için geçerlidir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için herhangi bir son katılım tarihi belirlenmemiştir. Fakat kampanya kapsamında ki cihazlar stoklarla sınırlıdır. Bu stoklar tükenmiş olduğunda kampanya otomatik olarak durdurulacaktır. Bu nedenle kampanyadan yararlanmak isteyenlerin kısa süre içerisinde başvurması önerilir.

Cepte Wifi İnternet Paketlerinin Ücretlendirmesi Nedir?

Bu kampanya ile alacağınız Cepte Wifi paketlerinin 7 GB kotalı olanı 40 TL, 12 GB kotaya sahip paketin bedeli 60 TL ve 20 GB’lık kotaya sahip internet paketinin bedeli de 90 TL’dir. Bu internet paketlerinden birini almış olduğunuzda aylık faturalandırılırsınız ve kotalar sadece 30 gün içerisinde kullanılabilir.

Kotayı aşarsam Ne Olur?

İnternet paketinin kotasını aşmış olduğunuzda her 1 GB için 7 TL olarak ücretlendirilirsiniz. Bu şekilde 5 GB’a kadar ekstra internet kotası alabilirsiniz. Fakat 5 GB’tan daha yukarı alabilme şansınız bulunmaz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.