Kampanya Bulucu

Samsung Galaxy Note 4 Kampanyaları

24 Ekim de Türkiye de satışa sunulması beklenen Samsung Galaxy Note 4  ön sipariş üzerinden satışa sunuldu bile. Ön sipariş ile satışa sunan mağazaların başında Teknosa geliyor. Teknosa Samsung Galaxy Note 4 için bir fiyat belirledi bile. 2,299 TL olarak ön siparişe başlananan Galaxy Note 4 ‘ ün 24 Ekim de alıcılarıyla buluşacağı da söyleniyor.  ÜStelik telefonunuzu Teknosa mağazasından alırsanız 230 TL’ lik hediye çeki de sizin oluyor.

Galaxy Note 4 için hazırlanan kampanyalar bu kadar değil tabiki. Avea, Turkcell, Vodafone gibi operatörler de Galaxy Note 4 için uygun kampanyalar hazırladı.

Avea’dan Samsung Galaxy Note 4 Kampanyası

Vodafone’dan Samsung Galaxy Note 4 Kampanyası

Turkcell tarifeye ek olarak 64 TL’ den başlayan fiyat ve 36 aya varan kontratlı paketler hazırladı. Vodafone ve avea ise henüz kampanyalarını duyurmadı. Ön sipariş vermek isteyenler Turkcell iletişim merkezlerine ya da Teknosa mağazalarına uğrayabilir.

Galaxy Note 4 ;  5,7” ekran boyu, Android 4.4 KitKat işletim sistemi, 16 MP kamera çözünürlüğü, 32 GB saklama kapasitesi ile alıcılarını bekliyor. Iphone 6 ve Iphone 6 Plus ile yarışan samsung Galaxy Note 4 ‘ ün  satışlarının nasıl olacağı, Iphone’u satışlar da geçip geçemeyeceği merak konusu. Samsung’un büyük ekranı, Iphone’ un işletim sistemi ve kendine has özellikleri müşteriyi kendine bağlıyor ve bu iki teknoloji harikası telefon karşısında kararsızlıkta bırakıyor. Kendini kanıtlamış 2 Telefon devinin de her ne kadar üretim hatası reklamları internette dolaşşsada bu durum müşterilerini hiç etkilemiyor belliki.

Peki sizce hangisi tercih edilmeli? Görüntüsüyle herkesi büyüleyen Galaxy Note 4 mü yoksa kendine has özellikleri ile birçok insanı daha satışa sunulmadan etkisi altına alan Iphone 6 mı?

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. murat talih dedi ki:

    Kampanyalardan yararlanmak istiyorum .cok guzel