Kampanya Bulucu

Samsung Babalar Günü Kampanyası 500 TL Hediye Çeki!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Samsung Babalar Günü Kampanyası 500 TL Hediye Çeki!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde Türkiye sınırları içerisinde satışa sunulmuş olan Samsung Galaxy s8 ve s8 Plus cep telefonlarından birini alan kişilere 500 TL değerinde aksesuar hediye çeki verilecektir.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin 31 Mayıs ve 18 Haziran 2017 tarihleri arasında Samsung tarafından ithal edilerek Türkiye sınırları içinde satışa sunulmuş olan Samsung Galaxy S8 (SM-G950), S8+ (SM-G955) model cep telefonu modellerinden birini satın alarak kampanya şartlarını yerine getirmesi halinde katma değer vergisi de dahil olmak üzere 500 TL değerinde cep telefonu aksesuarları için kullanılabilecek olan hediye çeki kazanması mümkündür.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin Samsung tarafından ithal edilerek Türkiye sınırları içinde satışa sunulmuş olan Samsung Galaxy S8 (SM-G950), S8+ (SM-G955) model cep telefonu modellerinden birisini Samsung Electronics Istanbul Pazarlama ve Ticaret Limited Şirketi tarafından Samsung resmi internet sitesi üzerinden yapılacak olan satışlar ve kampanyaya dahil edilmiş olan zincir marketler, mobil operatör ve Samsung Electronics Franchise Mağazaları gibi satış noktaları üzerinden yapılacak olan satışlardan satın alması gerekir.

Hediye Çekini Nasıl Alabilirim?

Bunun için 1 Haziran 2017 tarihinde ilgili kampanya sayfasında yer alan formun doğru, eksiksiz ve hatasız bir şekilde doldurulması ve ilgili ürün faturasının orijinal nüshası olan 1. nüshasının ilgili bölüme yüklenmesi gerekir. Başvuru fatura üzerinde yer alan isim ya da unvan üzerinden yapılmalıdır. Başvuru sırasında yapılacak olan hatalı ya da eksik bildirimlerden kaynaklı olarak ortaya çıkabilecek olan hak kayıplarının sorumluluğu Samsung’a ait olmayacaktır. Formun eksiksiz bir şekilde doldurulması, faturanın okunaklı bir şekilde yüklenmesi ve kampanya koşullarının eksiksiz bir şekilde yerine getirilmesi halinde başvuru hediye çeki için uygun olacak ve hediye çeki kod numarasın en geç bir iş günü içerisinde ilgili müşteriye e posta yolu kullanılarak gönderilecektir.

Hediye Çeki Kodu Bana Ne Zaman Ulaşır?

Kampanya koşullarını yerine getirerek kazanmış olduğunuz hediye çeki kodları, ilgili ürünlerden birini satın aldıktan iki hafta sonra kısa mesaj yolu ile sizlere iletilir.

Hediye Çekini Nasıl Kullanabilirim?

Kazanılmış olan hediye çekini kullanmak isteyen kişilerin Samsung resmi internet sitesi olan www.samsungwa.com.tr internet sitesi üzerinden cep telefonu kategorisinde yer alan ürünler haricinde yapacakları satın alma işlemlerinde kullanması gerekir. Hediye çeklerinin bahsi geçen internet sitesi üzeriden kampanya koşullarına uygun bir şekilde yapılacak olan alışverişin ardından sepet bölümünde yer alan Promosyon Kodu alanına girilerek kullanılması gerekir. Bu site üzerinden hediye çeki kullanılarak satın alınmış olan ürünlerin teslimatı tüketici tarafından belirtilmiş olan posta adresine kargo ile yapılacaktır. Adres bilgilerinin eksik ya da hatalı olmasından dolayı ortaya çıkabilecek olan sorunlardan Samsung sorumlu olmayacaktır.

Hediye Çekini Hangi Tarihler Arasında Kullanabilirim?

Hediye Çeki kodu için başvurabileceğiniz son tarih 30 Haziran 2017 tarihi olup, bu çekin kullanılabileceği son tarih ise 15 Temmuz 2017 olarak belirlenmiştir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanyadan aynı kişi ya da firma en fazla üç ürüne kadar faydalanabilecek olup üç ürüne kadar faturada yer alan ürün sayısı kadar hediye çeki kodu kazanılması mümkün olacaktır. Her bir hediye çek kodu tek seferlik yapılacak olan alışverişlerde geçerli olacaktır. Hediye çeki kodları miktarlara bölünemeyecek, hediye bedeli nakit olarak talep edilemeyecek ve diğer kampanyalar ile birleştirilerek kullanılamayacaktır. Seçili ürün bedelinin hediye çeki tutarından düşük olması halinde kalan tutarın iadesinin talep edilmesi mümkün olmayacak ve tüketici kalan tutar hakkından vazgeçmiş sayılacaktır.

Kampanya İle ilgili Diğer Bilgiler

Kullanılmamış olan hediye çekleri için son kullanma tarihi gelmeden önce müşterilere kısa mesaj yolu ile ilgili bildirim yapılır.

Ürün alımını shop.samsung.com/tr sitesi üzerinden yapacak olan kişilerin bahsi geçen internet sitesine girerek başvuru yapmalarına gerek yoktur.

Kurumsal olarak yapılacak olan satın alma işlemleri ile Samsung çalışanlar ıtarafından yapılacak olan satın alma işlemleri kampanyaya dahil edilmeyecektir.

Birden fazla yapılan başvurulardan yalnızca bir tanesi geçerli olacaktır.

Samsung tarafından kötü niyetli bir şekilde kampanyaya katıldığı tespit edilmiş olan katılımcıların kodları ile dolandırıcılık ve sahtekarlık yapıldığına dair şüpheli görülen bir işlem olması halinde hediye kodlarının iptal edilme hakları saklı tutulur.

Bu kampanyadan yararlanılarak satın alınmış olan ürünlerin Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun’dan doğan istisnalar hariç olmak üzere iadesinin kabul edilmesi mümkün değildir. Satın alınmış olup ürünü iade eden kişilerin kampanya kapsamında kazanmış olduğu haklar da iptal edilir.

Hediye çekinin kullanılmış olduğu ürünler için düzenlenecek olan fatura hediye çeki tutarı kadar eksik olarak düzenlenir.

Kampanyaya katılmış olan tüm kişiler kampanya kapsamında belirlenmiş olan tüm şartları kabul etmiş sayılacak, Samsung Gizlilik Politikası kapsamında kampanyaya katılarak verilmiş olan bilgilerin elde edilmesi, toplanması, kaydedilmesi ve ilgili faydaların yerine getirilebilmesi adına üçüncü kişilerle paylaşılmasını ve aktarılmasını onaylamış kabul edilir.

Kampanya ile ilgili sorusu olan kişiler Samsung Wa Çağrı Merkezi numarası olan 0850 432 77 11 numarasını arayabilir.

Kampanya ile ilgili güncel şartlar ve Samsung mağaza listesine www.samsungwa.com.tr/s8 sitesi üzerinden ulaşmanız mümkündür.

Samsung bu kampanya ile ilgili belirlemiş olduğu koşulları istediği zaman, tek taraflı bir şekilde, geçici ya da sürekli bir şekilde uzatma ya da durdurma, kampanya kapsamında belirlemiş olduğu şartları herhangi bir şekilde bildirimde bulunmadan değiştirme haklarına sahiptir. Kampanya kapsamında gerçekleştirilecek olan değişiklikler yukarıda yer alan site üzerinde yayınlandığı andan itibaren yürürlüğe girer.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.