Kampanya Bulucu

Rocketmiles’tan İlk Rezervasyona Özel +50 UçuşPuan!

Pegasus ve Rocketmiles ortaklığı ile yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya kapsamında Pegasus Plus üyeleri, Rocketmiles üzerinden yaptıkları ilk rezervasyona özel ilave 50 UçuşPuan kazanıyor. Bu kampanya kapsamında kazandığınız uçuş puanları biriktirerek bir sonraki uçuşunuzu ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz. Kampanya kapsamında kazandığınız Pegasus Uçuş Puanları görmek için eğer Android bir cep telefona sahip iseniz, Google Play Store üzerindeki Büyüteç şeklindeki arama butonuna Pegasus Plus Mobil yazın daha sonra açılan indirme ekranı üzerindeki yeşil  ile belirtilmiş “İndir” butonuna tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz. Daha sonra gerekli giriş işlemleri ile uygulamaya giriş yapın. Uygulama üzerindeki uçuş puanları kısmından biriken uçuş puanlarınızı gözlemleyebilirsiniz.  İOS cihazlar üzerinden uygulamayı edinmek için,Apple Store üzerindeki Büyüteç şeklindeki arama butonuna Pegasus Plus Mobil yazın daha sonra açılan indirme ekranı üzerindeki yeşil ile belirtilmiş “İndir” butonuna tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz. Daha sonra gerekli giriş işlemleri ile uygulamaya giriş yapın. Uygulama üzerindeki uçuş puanları kısmından biriken uçuş puanlarınızı gözlemleyebilirsiniz.

  • Kampanyadan sadece Pegasus Plus üyeleri faydalanabilir. Pegasus Plus üyesi değilseniz hemen ücretsiz üye olmak için tıklayın.
  • Kampanya yalnızca bu promosyon linki ile yapılan (www.rocketmiles.com/pegasus-bonus-tr) ya da Rocketmiles mobil uygulaması içerisindeki promosyon kodu alanına “pegasus-bonus” kodu girilerek yapılan rezervasyonlarda geçerlidir.

Bununla beraber Uçuş puanlar  konaklama yapıldıktan sonraki ilerleyen iki hafta içerisinde bağlantılı Pegasus Plus hesabınıza yüklenecektir.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 1 Kasım 2017  ile 31 Mart 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Bu kampanya ilk rezervasyonunuza özel ilave 50 uçuş puan kazanma fırsatı ile RocketMiles’ten kazanabilirsiniz.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Kampanya süresi boyunca yapılan ilk rezervasyona özel 50 ek Uçuş Puan kazanımı olacaktır. Aynı zamanda otel rezervasyonlarından 300 Uçuş Puan’a kadar olan puan kazanımı devam edecektir.
  • UçuşPuanlar konaklama yapıldıktan sonraki iki hafta içerisinde Pegasus Plus hesabına yüklenecektir.
  • Otel rezervasyonunu tamamlarken Pegasus Plus üyelik numarasının girilmesi gerekmektedir. Unutmayın, Pegasus Plus üyelik numarası, programa kayıt olurken girmiş olunan cep telefonu numarasıdır. Eğer Pegasus Plus’a üye değilseniz, UçuşPuan kazanımı olmayacaktır.
  • Rezervasyonda birden fazla misafir bulunması durumunda yalnızca üyelik numarası girilen Pegasus Pluslı misafirimiz hediye Uçuş Puan kazanacaktır.
  • Kampanya hakkında herhangi bir probleminiz var ise [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz. 7/24 müşteri hizmetleri ile iletişme geçebilirsiniz.
  • Otel rezervasyonlarında Rocketmiles’ın genel tüm koşulları geçerlidir. Pegasus ve Rocketmiles bu kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarını değiştirme haklarını saklı tutar.
  • Pegasus’un tüm hakları gizlidir.
  • RocketMiles tüm hakları gizlidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.