Rexona Alışverişlerinize Hem Money Hem de GoPro Hediye Kampanyası | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Rexona Alışverişlerinize Hem Money Hem de GoPro Hediye Kampanyası

Kampanya Hangi Avantajları Sunar?

Bu kampanya ile birlikte kampanya tarihleri arasında Migros, Migros jest mağazaları, Sanal Market ya da 5M Migros’lardan Money Bonus, Money Club ya da Money Club kart özelliğine sahip olan diğer kartlar ile yapacağınız tek seferli 2 adet Rexona alışverişlerinizde 4 Money hediye kazanma şansını yakalarsınız.

Bununla birlikte 10 kişiye verilecek olan GoPro Hero5 Black kamera kazanabilmek için bir adet çekiliş hakkı elde edersiniz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Bu kampanya 2 Şubat 2017 tarihinden 15 Şubat 2017 tarihine kadar sürecektir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak isteyen kişiler kayıtlı olan kartları kullanması gerekmektedir. Bununla birlikte toplu satış ilin satın alınan ürünlerin tespitinde Money hediye edilmeyecektir.

Kampanya Çekilişi Ne Zaman Yapılacaktır?

Rexona Alışverişlerinize Hem Money Hem de GoPro Hediye Kampanyası’nın çekilişi 2 Şubat 2017 tarihinin saat 09:00 ve 15 Şubat 2017 tarihinin saat 22:00 arasında Unilever Anonim Şirketi tarafından gerçekleştirilecektir. Kampanyanın sona ermesiyle birlikte çekiliş yapılacaktır.

Kampanyaya Hangi Kartlar İle Katılabilirim?

Bu kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin Money Bonus, Money Club Kart ya da Money Club kart özelliğine sahip olan Money Club Pro Kart, Koç Ailem, Migros Club Kart, Servis Kart, Money Club & More ve Positive Card’larından birini alışveriş yapılmadan önce kasiyere vermesi gerekmektedir. Böylece kampanyadan yararlanılmak için kullanılacak olan kart kasiyer tarafından kart okuyucusundan geçirilerek harcama bilgileri müşteriye ait hesaba yatırılacaktır.

Kampanyadan Kaç Defa Çekiliş Hakkı Kazanabilirim?

Hesaba geçirilen harcama bilgileri sayesinde harcamalarını takip edebilen müşteriler kampanya dönemi içerisinde yapacakları 2 adet Rexona Deo alışverişlerini tek seferde ödemeleri halinde bir adet çekiliş hakkı kazanacaktır. Bununla ilgili herhangi bir sınır belirtilmemiştir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanya Türkiye genelinde yer alan 5M Migros, Migros jet, Migros ya da Sanal Market’ler üzerinden Unilever markasına ait olan Rexona Deo alışverişlerinizde geçerli olacaktır.

Eksik ya da yanlış kişisel bilgiler ile doldurulmuş olan Money Club kartı sahipleri bu kampanyadan yararlanamazlar.

Bu çekilişten 18 yaşına gelmemiş Money Club kart üyeleri yararlanamazlar.

Unilever ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri’nde çalışan kişilere çekiliş hakkı verilmeyecektir.

Bu çekilişe katılmaya hak kazanan kişilere ait liste 1 Mart 2017 tarihinde U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri’ne verilecektir.

Bu kampanya ile ilgili değişiklik yapma ya da kampanyayı doğrudan durdurma hakkı Migros tarafından saklı tutulmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.