Renault'un Tüm Binek Araçlarında Yüzde Sıfır Faiz | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Renault’un Tüm Binek Araçlarında Yüzde Sıfır Faiz

Araba markalarının ve firmalarının Ekim ay kampanyaları tüm hızı ile devam ediyor. Yine aynı şekilde Renault tüm binek araçları için başlatmış olduğu faizsiz kredi imkanı ile kolayca sahip olabileceğiniz bir kampanya başlattı. Ve bunu da Renault Ekim Kampanyası adı altında tüm sektöre lanse etti.

Sadece Ekim ayına özel olan bu kampanyada alacağınız tüm binek araçlarında yüzde sıfır faiz imkanı var. Tüm model ve yıllar için geçerli olan bu kampanyada faizsiz krediyi belirli seçenekler arasında almak durumundasınız. Bu seçenekler; 18 ay vade ve 18.000 TL kredi ile, 12 Ay vade ve 36.000 TL kredi ile, 36 ay vade ve 12.000 TL kredi ile herkesin kullanabileceği bir fırsata dönüştürülmüştür. Bu ödeme planı ve kredi tutarları için faiz sıfır olarak işletilecektir. Bu kalıplar size söylendiği kadar sert kalıplar değil, ihtiyacınız olan kredi tutarı ve vade sayısını kendi ihtiyacınıza göre ayarladığınızda, yine Ekim ayına özel cazip avantajlar çerçevesinde değerlendirilecektir.

Renault

Tabi ki, size sıfır faiz oranı sunan finans firmaları sadece anlaşmalı firmalardır ve kredi ile ilgili detaylar bu firmaların şartlarına bağlıdır. Ayrıca dosya masrafı adı altında alınan kredi tahsis ücreti kampanya kapsamının içerisinde değil. Renault Ekim kampanyasının stoklarla sınırlı olduğunu da ayrıca belirtelim. Daha detaylı bilgileri Renault Yetkili Satıcılardan alabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.