Kampanya Bulucu

Renault’tan Yüzde Sıfır Faizli Kangoo Kampanyası

Hafif ticari araçlar arasında en iyilerden bir tanesi olan Renault Kangoo’ya sahip olmak artık hiç de zor değil. Şimdi Renault kampanyaları ile Renault Kangoo’yu alırken hiç faiz ödemeden kredi alabilirsiniz. Bu sayede çok kolay bir şekilde hafif ticari araç sahibi olabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu sıfır araç kampanyası ile belirlenen kampanya süresi içerisinde herhangi bir Renault yetkili Satıcıya başvuru yaparak Renault Kangoo aracını almak istemeniz durumunda 24.000 TL’ye kadar 12 ay vadeli ve %0 faiz ile kredi çekebilirsiniz.

Daha Fazla Krediye ve Vadeye ihtiyacım Var ise

Eğer bu kredi şartları ihtiyacınızı karşılamıyor ise, 24.000 TL’ye kadar 24 ay vadeli krediyi %0,99 faiz oranları ile birlikte alabilirsiniz. Ya da 48.000 TL’ye kadar olan krediyi 48 ay vade ve %1,14 ya da %1,19 faiz oranları ile alabilme şansınız olacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya isteyen herkesin katılımına açıktır. isteyen herkes kampanyadan faydalanmak için Renault Yetkili Satıcılara başvuru yapabilir. Fakat her başvuru yapan, kampanyadan faydalanamayabilir. Bu konu ile ilgili tek yetki anlaşmalı finans kuruluşlarındadır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Belirlenen tarihler arasında herhangi bir Renault Yetkili Satıcılardan birine başvurmanız yeterli olacaktır. Kampanya ile ilgili gerekli yönlendirme anlaşmalı finans kurumlarına iletilecektir. Başvurunun onaylanması durumunda aracınızı alabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Bu kampanya sadece Nisan ayına özel olarak başladı. Bu nedenle kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler 1 Nisan ile 30 Nisan 2016 tarihleri arasında kampanya için başvuru yapmalıdır. Bu tarihler dışında yapılan başvurularda kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.