Renault'tan Yüzde Sıfır Faiz ve 4 Yıl Vade Ayrıcalığı | Kampanya Bulucu

Renault’tan Yüzde Sıfır Faiz ve 4 Yıl Vade Ayrıcalığı

Renault’tan Yüzde Sıfır Faiz ve 4 Yıl Vade Ayrıcalığı

Eğer yeni yıla sıfır bir araç sahibi olarak girmek istiyorsanız, oldukça şanslısınız. Çünkü Renault, çok cazip kredi avantajları ile herkesi yeni bir Renault sahibi yapmaya karar verdi. Şimdi Renault kampanyaları ile 4 yıl vade ve %0 faiz imkanı ile kredi fırsatından yararlanıp yeni bir araç sahibi olabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu sıfır araç kampanyası ile kampanya tarihleri arasında başvuran müşteriler 12.000 TL’ye kadar 48 ay vadeli ve %0 faiz oranlı kredi, 18.000 TL’ye kadar 18 ay vadeli ve %0 faiz oranlı kredi ya da 48.000 TL’ye kadar 12 ay vadeli ve %0 faiz oranlı kredi alabilirsiniz. Eğer bu kredi tutarı ya da vade sayısı ihtiyacınızı karşılamıyor ise farklı kredi koşullarından da yararlanabilirsiniz.

Bu Kredi Koşullarının Dışında Yararlanabileceğim Başka Kredi Var Mı?

Aynı kampanya kapsamında 48.000 TL’ye kadar ve 48 ay vadeli kredi çekebilme şansınız da mevcut. Fakat bu kredi için faiz oranı %0,99 ya da %1,04 olacaktır. Maxxi Koruma ürünü olan sigorta koruma sigortasını almanız durumunda faiz oranı %0,99, almamanız durumunda ise %1,04 olacaktır.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya 18 yaşını doldurmuş olan her müşterinin başvurusuna açıktır. Fakat her başvuru yapan müşteri kampanyadan yararlanamayabilir. Anlaşmalı finans kuruluşu krediden yararlanabilmeniz için bir ön araştırma yapar ve gerekli kriterleri sağlayıp sağlamadığınıza bakar.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Aralık tarihinde başlayan bu kredi kampanyası 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin bu tarihler arasında herhangi bir Renault Yetkili Satıcılara başvurması gerekir. Kampanya tarihleri dışında yapılan başvurularda kampanya şartları geçerli olmayacaktır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. bahrı dedi ki:

    ben ıkıncı el araba alacam konya emırgazıde oturuyom ben de araba almayı dusunuyom

BİR YORUM YAZ