Renault'tan Size Özel Taşıt Kredisi | Kampanya Bulucu

Renault’tan Size Özel Taşıt Kredisi

Renault’tan Size Özel Taşıt Kredisi

Renault, isteyen herkesin araç sahibi olabilmesi için oldukça avantajlı kredi ve ödeme seçenekleri sunuyor. Bu seçenekler ile hem kendinize göre bir ödeme planı düzenleyebilir, hem de Renault kampanyalarından yararlanarak avantajlı koşullarda yeni bir araç sahibi olabilirsiniz.

Bu Kredinin Avantajı Nedir?


Bu kredi ile sizin ihtiyacınız kadar, planladığınız vade ve sizin bütçenize uygun taksit ödemeleri imkanı ile araç kredisi çekebilirsiniz. Ödeme planını satış temsilcisi ile birlikte yine kendiniz planlayabilirsiniz. Seçtiğiniz duruma uygun faiz oranı, vade seçenekleri ve ödeme düzeni belirlenebilir.

Ne Kadar Kredi Çekebilirim?

Yasaların izin verdiği maksimum ölçüde kredi çekebilme şansınız bulunuz. Yani araç bedeli 50.000 TL’ye kadar olan araçlarda araç bedelinin %70’i kadar, 50.000 TL’nin üzerinde olan araçlarda ise araç bedelinin %50’si kadar kredi çekebilirsiniz. Bu oran ticari araçlarda araç bedelinin %80’i kadar belirleniyor.

Çekmiş Olduğum Kredi Taksitlerini Nereye Ödeyeceğim?

Kredi taksitlerini anlaşmalı bankalar aracılığı ile ödeyebilirsiniz. Akbank, Garanti Bankası ve İş Bankası şubelerinin tamamından ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca tüm PTT şube ve noktalarından da ödeme yapabilirsiniz. Yani ödeme için Renault Yetili Satıcılara kadar gelmenize gerek yoktur.

Bu Kredi Kampanyası Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

bu kredi koşulları için herhangi bir tarih sınırlaması yapılmamıştır. İstediğiniz zaman Renault Yetkili satıcılara başvurarak kredi koşulları ile ilgili bilgi alabilir, başvuru yapabilirsiniz. Bir yandan da Renault haber vermeksizin bu kredi koşullarını değiştirme hakkına da sahiptir.

Bu Krediden Kimler Yararlanabilir?

Sıfır araç kampanyasından yararlanabilen herkes aynı zamanda kredi koşullarından da yararlanabilir. 18 yaşını doldurmuş herkes Renault Yetkili Satıcılara başvuru yaparak anlaşmalı finans kuruluşlarından yararlanma talebinde bulunabilir. Gerekli incelemelerin sonucunda finans bölümü kampanyadan ve kredinden yararlanıp yararlanmayacağınızı belirler.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ