Kampanya Bulucu

Renault’tan Peşin Alımlara Cazip İndirimler

Yapılan araç kampanyaları genellikle krediler üzerine kuruludur. Cazip ödeme koşulları, faiz oranları gibi fırsatlar bu kampanyalarla sunulur. Fakat peşin alımlarda yapılacak indirim ve kampanyalar pek nadirdir. Renault kampanyaları ile şimdi peşin alımlarda cazip indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu sıfır araç kampanyası ile kampanya tarihleri arasında alacağınız Renault marka binek araç ve hafif ticari araçları peşin olarak alırsanız, belirli bir indirimden yararlanabilirsiniz. Megan HB modelde indirim tutarı 3.500 TL iken, diğer modellerde bu indirim tutarı 3.000 TL’dir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Renault kampanyasından 18 yaşını doldurmuş olan herkes yararlanabilir. Araçları peşin olarak alan herkes bu kampanyadan faydalanabilecektir. Kampanya kapsamında satın almak için tek şart satış işleminin kampanya tarihleri arasında yapılmasıdır.

Kampanya Hangi Araçlarda Geçerlidir?

Bu Kampanya Kadjar hariç bütün binek otomobillerde ve hafif ticari araçların tamamında geçerlidir. Kampanyadan faydalanmak için diğer finansman kampanyalarından faydalanmamanız gerekmektedir. İki farklı kampanyadan aynı anda yararlanabilme şansınız olmaz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya sadece Ekim ayı içerisinde geçerli olacaktır. Doğal olarak 1 Ekim ile 31 Ekim 2015 tarihleri arasında alacağınız peşin araçlarda bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Kampanya tarihleri dışında alacağınız araçlarda böyle bir indirim yapılmayacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak için herhangi bir katılım işlemi yapmanıza ya da SMS vs. göndermenize gerek yoktur. Kampanya tarihleri arasında Renault Yetkili Satıcılara başvurup sıfır araçlarda alacağınız peşin ödemelerde otomatik olarak kampanyadan yararlanabileceksiniz.

Kampanya Hakkında Bilmem Gereken Başka Bir Şey Var Mı?

Kampanya ile ilgili merak ettiğiniz tüm konuları Renault Yetkili Satıcılara giderek, ya da www.renault.com.tr adresinde kampanyanın ilan edildiği sayfayı okuyarak öğrenebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.