Renault'tan Nisan Ayına Özel Yüzde Sıfır Faiz Kampanyası | Kampanya Bulucu

Renault’tan Nisan Ayına Özel Yüzde Sıfır Faiz Kampanyası

Renault’tan Nisan Ayına Özel Yüzde Sıfır Faiz Kampanyası

Renault, Nisan ayına özel olarak yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya ile isteyen herkes rahatça Renault marka bir araç sahibi olabilir. Şimdi Renault kampanyaları ile %0 faiz oranlarından yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu kampanya ile belirtilen kampanya tarihleri arasında Renault araçlardan birini almak için başvuru yapmış olduğunuzda 24.000 TL’ye kadar olan krediyi %0 faiz oranı ve 12 ay taksit ile alabilirsiniz. Eğer bu kredi vadesi yeterli değil ise 24 aylık vade imkanından %0,99 ya da %1,04 oranından faydalanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya isteyen herkesin katılımına açıktır. Kampanyadan faydalanmak isteyen herkes başvuru yapılabilir. Kampanya sadece anlaşmalı finans kuruluşlarından alınan kredilerde geçerli olacaktır. diğer kurumlar kampanya kapsamının dışındadır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza vs. gerek yoktur. Belirlenen kampanya tarihleri içerisinde herhangi bir Renault Yetkili Satıcılara başvurmanız yeterli olacaktır. kampanyadan yararlanabilmek için gerekli yönlendirme yapılacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

1 Nisan tarihinde başlayan bu kampanya 30 Nisan 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında başvuruyu gerçekleştirmelidir. Bu tarihlerin dışında yapılacak olan başvurularda kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanya Hangi Araçlarda Geçerlidir?

Bu kampanya sadece Clio Sport, Clio HB, Kadjar, Captur ve Tourer modellerinde geçerlidir. Bu araçların tüm yıllara ait modelleri, kampanyaya dahildir. Bunların dışında kalan araçlar kampanya kapsamının dışındadır. Kampanya sadece bireysel amaçlar için alınan perakende araçlarda geçerlidir. Toptan araç alımlarında kampanya geçerli olmayacaktır.

Nakit Alımlarda Avantaj Var Mı?

Kampanya kapsamında aynı araçlarda geçerli olmak üzere nakit alımlarda her araç için 2.000 TL indirim yapılacaktır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ