Kampanya Bulucu

Renault’tan Mayıs Ayına Özel Bir Yıl Sonra Ödeme Kampanyası

Eğer Sıfır kilometre bir araç almayı planlıyorsanız Bu aya özel Renault kampanyalarını kaçırmamanız gerekir. Bu sıfır araç kampanyası ile almış olduğunuz aracın parasının yarısını şimdi, diğer yarısını ise bir yıl sonra ödemeye başlayabilirsiniz. Ya da isteğinize göre 12, 24 ya da 36 aya kadar vade yapabilme şansınız da var.

Bu Kampanyanın Avantajları Neler?

Bu kampanya öncelikle 2 farklı ödeme yolu sunuyor size. Birincisi, alacağınız aracın bedelinin yarısını peşin ödeyerek geri kalanını bir sene sonra faizi ile birlikte ödeyebilir, ya da eşit miktarlarda 12, 24, 36 ay taksite böldürebilirsiniz. Ayrıca ikinci el aracınızı da piyasa koşullarında alarak, toplam fiyat üzerinden düşürebilirsiniz.

Ama Kampanyada Hiç Ödeme Yapmadan Alıp, Bir Yıl Sonra Ödeyeceğimiz Söyleniyordu?

Bu kampanya ile takasa getireceğiniz araç eğer alacağınız sıfır araç bedelinin yarısını karşılıyor ise, hiç ödeme yapmadan aracı alabilir ve geri kalanını bir sene sonra ödeyebilirsiniz. Eğer yarısından daha azını karşılarca üzerini tamamlayarak araç bedelinin en az yarısını bir kerede ödemeniz gerekir.

İkinci el Aracın Bedeli Nasıl Belirlenir?

Kampanyadan yararlanmak için ikinci el aracınızı getirmiş olduğunuz zaman Renault Yetkili Satıcıları piyasa araştırması yaparak piyasa koşullarında aracınızın bedelini belirleyecektir. Bu bedel piyasa koşullarının altında ya da üstünde olmayacaktır.

Aracını Geri Kalan Tutarı İçin Bir Faiz Ödeyecek Miyim?

Aracın bir sene sonra ödeyeceğiniz yarı fiyatında faiz olacaktır. %1,03 faiz oranı ile araç tutarının geri kalanını bir yıl sonra peşin ödeyebilir, ya da bir yıl sonra başlamak üzere 12, 24, 36 ay taksite böldürebilirsiniz. Her iki koşulda da 12 ay boyunca hiçbir ödeme yapmadan aracınızı teslim alabilirsiniz.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.