Renault'tan Hafif Ticari Araçlara Özel Kredi Kampanyası | Kampanya Bulucu

Renault’tan Hafif Ticari Araçlara Özel Kredi Kampanyası

Renault’tan Hafif Ticari Araçlara Özel Kredi Kampanyası

Renault, Eylül ayına özel olarak bir kampanya başlattı. Bu kampanya ile hafif ticari araç almak isteyen müşteriler faizsiz olarak kredi alabilecek. Renault kampanyaları ile faizsiz kredi almak isteyen müşterilerin bu kampanyaya kaçırmamaları gerekir.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu sıfır araç kampanyası ile hafif ticari araçlarda 15.000 TL’ye kadar kredi alabilir ve bunu 15 aya kadar vadeli şekilde, faizsiz ödeyebilirsiniz. Eğer bu kredi tutarı ihtiyacınız için yeterli değil ise 48.000 TL’ye kadar 48 ay vadeli ve %1,15 faiz oranı ile kredi alabilirsiniz. Üstelik hangi kredi seçeneğinden yararlanırsanız yararlanın kredinin ilk ödemesini Aralık 2015 tarihinde yaparsanız.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan perakende olarak isteyen herkes yararlanabilir. Toptan alımlarda kampanya şartları geçerli olmayacaktır. İsteyen herkes kampanya için Renault Yetkili Satıcılara başvurabilir. Kampanyadan başvuran herkes yararlanamayabilir. Bu konu ile ilgili son sözü anlaşmalı finans kuruluşları söyleyecektir.

Bu Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

Kampanyadan faydalanabilmek için Renault Yetkili Satıcılara, kampanya tarihleri arasında başvurmanız gerekmektedir. Başvurduktan sonra anlaşmalı finans kuruluşlarına yönlendirilirsiniz. Bir takım mali kriterler incelenerek kampanyadan yararlanıp, yararlanamayacağınıza karar verilir. Kampanya ile ilgili inisiyatif finans kuruluşlarındadır.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Sadece eylül ayına özel olarak başladığı için 1 Eylül tarihinde başlayan bu kampanya 30 Eylül 2015 tarihinde sona erecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterileri bu tarihler arasında kampanya için başvurmuş olmaları gerekmektedir. Kampanya stoklarla sınırlı olduğu için kampanya tarihleri arasında başvurmanız durumunda stoklar tükenmiş ise kampanyadan yararlanamama şansınız olabilir.

Kampanya Hangi Araçlarda Geçerlidir?

Bu kampanya tüm hafif ticari araçlarda geçerlidir. Yalnızca toptan alımlar kampanya kapsamının dışındadır. Perakende olarak, isteyen herkes kampanyadan faydalanabilir. Kampanya ile ilgili şartların tamamı finans kuruluşlarının yetkisindedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ