Renault'tan Eylül Ayına Özel Sıfır Faizli Kredi Kampanyası | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Renault’tan Eylül Ayına Özel Sıfır Faizli Kredi Kampanyası

Sonbahar’a girmiş olmamız nedeni ile firmalar da Sonbahar kampanyalarına ve sezon kampanyalarına başladı. Şimdi Renault kampanyaları ile hiç faiz ödemeden kredi alabilir, uygun ödeme koşulları ile bir araç sahibi olabilirsiniz. Eğer bir Renault araç sahibi olmayı düşünüyorsanız, bu kampanyayı incelemenizde fayda var.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu sıfır araç kampanyası ile 15.000 TL’ye kadar, 15 ay vade ile faizsiz kredi çekebilirsiniz. Eğer bu kredi tutarı ihtiyacınızı karşılamıyor ise 48.000 TL’ye kadar 48 ay vade ile %1,04 ve %1,09 faiz oranlarında kredi çekebilirsiniz. Üstelik hafif ticari araçlarda araç bedelinin tamamı kadar kredi alabilme şansınız bulunuyor.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kampanya isteyen herkesin katılımına açıktır. Fakat verilecek kredi ile ilgili son sözü anlaşmalı finans kuruluşları söyleyecektir. Siz Renault Yetkili Satıcılara başvurduğunuzda anlaşmalı finans kuruluşlarına yönlendirilirsiniz. Bu kuruluşlar bir takım kriterleri inceleyerek kampanyadan yararlanabilmenize onay vermelilerdir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için kampanya tarihleri arasında Renault Yetkili satıcılara başvurmanız gerekmektedir. Yapılan başvurunun sonucunda aylık geliriniz, daha önce ki ödeme alışkanlıklarınız vs. kontrol edilerek kredi için onay verilir. Onay verildiğinde kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya sadece Eylül ayına özel olarak başladığı için 1 Eylül tarihinde başlayacak ve 30 Eylül 2015 tarihinde sona erecektir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında resmi başvuruyu yapmış olmalıdır. Kampanya tarihleri dışında kampanya koşulları geçerli olmayacaktır.

Kampanya Hangi Araçlarda Geçerlidir?

Kampanya Kadjar ve Fluence modelleri dışında ki tüm binek ve hafif ticari araçlarda geçerlidir. Kampanya geçerliliği için perakende alım olmalıdır. Toptan alımlarda kampanya koşulları geçerli olmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.