Kampanya Bulucu

Renault’tan Eski Arabası Olana 10.000 TL’lik Megan Sedan’da indirim Müjdesi

Renault’tan müşterilerine özel “Eskiyi Geride Bırakana 10.000 TL İndirim!” sloganıyla bir kampanya başlattı. Bu kampanya kapsamında 16 yaşından daha büyük aracı olan müşteriler Renault Megan Sedan, Clio araçlarda tamı tamına 10.000 TL’lik büyük bir indirim hakkına kavuşacaklar.

Kampanya Megane Sedan Koşulları

16 yaş ya da daha üzeri otomobilinizi getirin. 0 kilometre yeni bir Renault Megane Sedan’a 10.000 TL indirimle sahip olun. Takas amacı ile getirdiğiniz aracın değeri 10 Bin TL sayılacaktır. Bununla beraber ek bir ödeme söz konusu olmayacaktır. Bu kampanya 23 Şubat 2018 ile 15 Mart 2018 tarihleri arasında geçerlidir ve bu kampanya Renault bayilerinde bulunan Megan sedan araç stokları ile sınırlıdır. Bu kampanya diğer Renault kampanyaları ile birleştirilemeyecektir.  Megan Sedan araçlarındanda ki ortalama karbondioksit salınımı 96 ile 142 gram/ km’dir. Bununla beraber Renault Megan Sedan araçları ortalamaya yakıt tüketimleri bulundukları sınıfın büyük bir ölçek ile aşağısında yer almaktadır. Bu araçlarla ilgili ayrıntılı bilgiyi Renault yetkili satış noktalarında ve Renault’un yetkili müşteri hizmetlerini arayarak alabilesiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya  23 Şubat ile 15 Mart 2018 tarihleri arasında geçerlidir. Bununla beraber kampanyadan yalnızca kampanya geçerlilik süresi boyunca ve kampanya koşullarını yerine getiren müşteriler faydalanabilir.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Mais Motorlu Araçlar İmal ve Satış A.Ş., Yetkili Satıcıları,  Yetkili Servisleri, OYAK ve Renault Grup Şirketleri  tarafından, Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkındaki Kanun uyarınca, her türlü ticari elektronik ileti gönderilmek suretiyle, tüm iletişim araçları ile tarafınızla iletişime geçilmesine, bu amaçla paylaşmış olduğunuz bilgilerin Renault gizlilik politikası ile kişisel verilerin korunması ve saklanması yasal düzenlemelerine uygun olarak saklanmasına ve işlenmesine muvafakat edersiniz.
  • Renault kampanya hakkında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma haklarını saklı tutar.
  • Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak ya da  kampanya hakkındaki probleminizi bildirmek için, Renault’un resmi internet sitesi üzerinde yer alan müşteri iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurabilirsiniz.
  • Bununla beraber Renault araç ve kampanyaları hakkında daha hızlı bir şekilde bilgi almak için 444 62 47 numaralı Renault Yardım destek hattını çalışma saatleri içerisinde arayabilirsiniz.
  • 10 .000 TL indirimin yanında Renault Finans kredisi ile araç satın almak isteyen müşteriler bu işlemi Renault yetkili satış noktasında doğrulatmaları gerekmektedir.
  • Kampanya diğer kampanyalar ve Resmi olarak sunulan diğer kampanyalar ile birleştirememektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.