Renault'tan Ekim Ayına Özel 3 Yıl Vade ve Yüzde Sıfır Faiz Kampanyası | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Renault’tan Ekim Ayına Özel 3 Yıl Vade ve Yüzde Sıfır Faiz Kampanyası

Eğer Renault binek araçlardan ya da hafif ticari araçlardan birine sahip olmak istiyorsanız Ekim ayı bunun için en doğru ay olabilir. Çünkü Renault kampanyaları ile hem 3 yıla kadar vade alabilir, hem de kredinizi faizsiz olarak alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu sıfır araç kampanyası ile 12 aya kadar vade ile 36.000 TL, 15 Aya kadar 15.000 TL ya da 36 Aya kadar 12.000 TL krediyi %0 faiz oranları ile çekebilirsiniz. Eğer bu kadar kredi tutarı ihtiyacınızı karşılamıyor ise 48.000 TL’ye kadar 48 ay vade ile %0,99 ya da %1,04 faiz oranları ile alabilirsiniz. Eğer aracı peşin olarak almak istiyorsanız 3.500 TL indirim fırsatından da yararlanabilirsiniz.

Bu kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya 18 yaşının üzerinde ki herkesin katılımına açıktır. Fakat kampanyaya başvuran herkes kampanyadan yararlanamayabilir. Kampanya sadece kredi kriterlerini taşıyan kimselere sunulacaktır. Bunun için de gelir durumu ya da ödeme alışkanlıkları gibi kriterler incelenecektir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmek için kampanya tarihleri arasında herhangi bir Renault Yetkili Satıcılara başvurmanız gerekir. Bu başvurunuz le anlaşmalı finans kuruluşlarına yönlendirilirsiniz. Bu yönlendirme ile bir takım kriterler incelenerek kampanyadan yararlanıp,yararlanamayacağınıza onay verilir.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Kampanya sadece Ekim ayına özel olarak başladığı için 1 Ekim’de başlayan bu kampanya 31 Ekim 2015 tarihinde sona erecektir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında başvuruyu yapmalıdır.

48 Ay Vadeli Kredide Faiz Oranı Neye Göre Belirlenir?

48.000 TL’ye kadar 48 ay vadeli kredide Maxxi Koruma olan kredi koruma sigortasını alırsanız faiz oranı %0,99 olacaktır. Eğer bu kredi koruma sigortasını almaz iseniz, yararlanacağınız faiz oranı %1,04 olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.