Kampanya Bulucu

Renault’tan Clio Modeline Özel Sevgililer Günü Kampanyası

Eğer bu Şubat ayında yeni bir Renault marka ve Clio model bir araç sahibi olmayı düşünüyorsanız, beklediğiniz fırsatın ayağınıza geldiğini söyleyebilirsiniz. Çünkü şimdi Renault sevgililer günü kampanyaları kapsamında faiz oranları için oldukça uygun fırsatlar sunuyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Renault kampanyaları ile belirlenen tarihler arasında herhangi bir Renault Yetkili Satıcılara başvuru yapmış olduğunuz zaman Renault Clio modelleri için Maxxi Koruma sigortası ile birlikte 48.000 TL’ye kadar alacağınız kredilerde %1,14 oranında faizden faydalanabilirsiniz. Eğer Maxxi kredi koruma sigortasını almak istemezseniz, faiz oranı %1,39 olacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kampanya isteyen herkesin başvurusuna açıktır. 18 yaşını doldurmuş olan herkes kampanyadan yararlanmak için yetkili satıcılara başvuru yapabilir. Fakat kampanya sadece bireysel kullanıcılar içindir. Ticari müşteriler tüzel kimlikleri ile bu kampanyadan yararlanamazlar. Ayrıca kredi sadece anlaşmalı finans kuruluşlarından alındığında geçerli olacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza ve ya bir yere üye olmanıza gerek yoktur. Belirlenen tarihler arasında herhangi bir Renault Yetkili Satıcılara başvurmanız kampanyadan yararlanmak için yeterli olacaktır. Kampanya ile ilgili gerekli yönlendirme görevliler tarafından yapılacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya Şubat ayı boyunca devam edecek. 1 Şubat tarihinde başlayan sıfır araç kampanyası 29 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında başvuruyu yapmış olmalıdır. Bu tarihler dışında yapılan başvurularda kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanyaya Katılım Kuralları Nelerdir?

Kampanya sadece anlaşmalı finans kuruluşlarından alınan kredilerde geçerli olacaktır. Diğer kredi kurumlarından alacağınız krediler kampanya kapsamında değerlendirilemez. Ayrıca kampanya stoklarla sınırlı tutulmuştur. Stoklar tükenmiş olduğunda kampanyadan yararlanamazsınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.