Kampanya Bulucu

Renault’tan Bakım ve Onarım Kampanyası: Yüzde 25 İndirim

Renault kampanyaları bu sefer servis ve bakım kampanyaları ile kullanıcılarına bir avantaj sağlıyor. Şimdi Renault araçlarınız ile Renault yetkili servislere gelerek tüm bakımınızı ve mekanik onarımınızı yaptırın ve ücreti yüzde 25 indirimli ödeyin.

Kampanya 2 Mayıs 2015 tarihine kadar geçerli olacak. Bu tarihe kadar yetkili servislere giderek bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Kampanya 4 yaş ve üzerinde ki tüm Renault araçları kapsayacak şekilde başlatılmıştır. Araçlarınıza tamamen orijinal yedek parçalarla ve Elf motor yağları ile tüm mekanik onarım ve tüm bakım hizmetlerinde yüzde 25 daha az ödeyeceksiniz. Bu kampanya sadece Renault’un yetkili servislerinde geçerli olacaktır. Diğer servislerden yapılan bakım ve onarım hizmetleri kampanya kapsamında sayılmayacaktır ve herhangi bir indirim de yansımayacaktır. Ayrıca ödeme konusunda da kolaylık için Paraf ve Maximum kredi kartlarına +6 taksit imkanı sunulurken, World kredi kartları için de +5 taksit imkanı sunulur.

Renault Bakım Onarım Kampanyası

Renault bakım ve onarım kampanyasının detayları şu şekildedir:

Hemen bir Renault yetkili servisine gelin, 4 yaş ve üzeri araçlarınız için Renault orijinal yedek parçaları ve Elf motor yağları ile yapılan tüm bakım ve mekanik onarımlarda%25 indirim fırsatından yararlanın.
+6 taksit Maximum ve Paraf kredi kartı, +5 taksit Worldcard için geçerlidir. Kampanya avantajları, katılımcı Renault Yetkili Servislerinde geçerlidir.
Ayrıntılı bilgi için Renault Yetkili Servislerine başvurabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.