Renault'tan Ağustos Ayına Özel Sıfır Faiz ve 2016'da Ödeme Kampanyası | Kampanya Bulucu

Renault’tan Ağustos Ayına Özel Sıfır Faiz ve 2016’da Ödeme Kampanyası

Renault’tan Ağustos Ayına Özel Sıfır Faiz ve 2016’da Ödeme Kampanyası

Eğer Renault marka bir araç sahibi olmayı düşünüyorsanız, bu yaz bunu yapabilmenin en iyi fırsatı karşınızda. Şimdi Renault kampanyaları ile hem %0 faiz oranları ile, hem de 2016’da ödeme imkanı ile araç sahibi olabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu kampanya ile 15.000 TL’ye kadar olan krediyi 15 ay vade ve %0 faiz ile alabilme şansınız bulunur. Eğer bu kerdi tutarı ihtiyacınızı karşılayamıyorsa 48.000 TL’ye kadar ve 48 ay vade seçeneği ile %1,03 faiz oranı ile kredi alabilirsiniz. Her iki koşulda da kredinin taksitlerini 2016 yılının Ocak ayında ödemeye başlarsınız.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kampanya herkesin katılımına açık olarak kurgulanmıştır. Fakat kampanyaya başvuran herkese kredi verilemeyebilir. Kampanyadan yararlanmak için başvurmuş olduğunuzda anlaşmalı finans kuruluşlarına yönlendirilirsiniz. Bu kuruluşlar sizin aylık gelir, daha önce ki kredilerin ödeme alışkanlıkları gibi bir takım kriterleri incelerler ve bunun sonucunda krediden yararlanabilmenize ya da yararlanma koşullarınıza karar verirler.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek

Bu sıfır araç kampanyası sadece ağustos ayına özel olarak başlatıldı. Yani 1 Ağustos’ta başlayan bu kampanya 31 Ağustos 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyenler bu tarih aralığında başvuruyu muhakkak yapmış olmalıdır.

Kampanya ile Hangi Araçları Alabilirim?

Bu kampanyadan Fluence hariç olmak üzere tüm sıfır kilometre binek otomobilleri satın alabilirsiniz. Ticari araçlar ve yarı ticari araçlar da bu kampanyanın dışında tutulmuştur. Kampanya kapsamında yararlanacağınız otomobiller stoklarla sınırlı olduğu için kampanya tarihinden önce otomobillerin tükenmesi halinde kampanya otomatik olarak sona erebilir. Ayrıca her Renault Yetkili satıcılarda kampanya koşulları farklılık gösterebilir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ