Kampanya Bulucu

Renault’tan 4 Yıl Vadeli ve Yüzde Sıfır Faizli Kredi Fırsatı

Fiyatları ve kalitesi ile zaten oldukça fazla tercih edilen markalardan biri olan Renault, şimdi bir de kredi avantajı sağlayarak müşterilerine oldukça iyi bir avantaj sağlıyor. Renault kampanyaları ile şimdi hiç faiz ödemeden 4 yıla kadar vadeli kredi alabilme şansınız var.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu sıfır araç kampanyası ile kampanya tarihleri arasında başvuru yapmış olduğunuzda12.000 TL’ye kadar krediyi 48 Ay vade ile, 18.000 TL’ye kadar krediyi 18 ay vade ile, 48.000 TL’ye kadar olan krediyi ise 12 ay vade ile alabilme şansınız bulunur. Kredi tutarı ya da faiz tutarları değiştiğinde kampanya aynı koşullara bağlı olmayacaktır.

Bu Kredi Ya da Faizi Aşan Durumlarda Nasıl olur?

Eğer kampanya kapsamında sunulan kredi tutarı ya da vade sizin ihtiyacınız için yeterli değil ise %0,99 ya da %1,04 faiz oranları ile 48.000 TL’ye kadar 48 ay vade imkanından yararlanabilirsiniz. Faiz oranlarından fark Maxxi kredi koruma sigortasını alıp almamanıza göre değişecektir. Sigorta ile birlikte %0,99 olurken, sigortasız %1,04 olacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyaya 18 yaşını doldurmuş olan herkes katılmak için başvuru yapabilir. Fakat herkes krediden yararlanamayabilir. Kampanyaya başvurmuş olduğunuzda otomatik olarak anlaşmalı finans kuruluşlarına yönlendirilirsiniz. Bu kuruluşlar belirli kriterleri inceleyerek kampanyadan yararlanıp yararlanamayacağınıza karar verir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Kampanya sadece Kasım ayına özel olarak başlamıştır. Bu nedenle 1 Kasım tarihinde başlayan bu kampanya 30 Kasım 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında herhangi bir Renault yetkili satıcılara başvuru yaparak kampanyaya katılabilirler. Kampanya tarihleri dışında kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Bülent uzunlar dedi ki:

    Lütfen en kısa zamanda arayın