Renault'tan 2015 Model MASTER'lara Özel Yüzde Sıfır Faiz Fırsatları | Kampanya Bulucu

Renault’tan 2015 Model MASTER’lara Özel Yüzde Sıfır Faiz Fırsatları

Renault’tan 2015 Model MASTER’lara Özel Yüzde Sıfır Faiz Fırsatları

Eğer siz de bu ay içerisinde yeni bir Renault MASTER araçlarından bir tanesini planlıyorsanız, beklediğiniz fırsat ayağınıza geldi diyebiliriz. Çünkü Şimdi Renault kampanyaları ile alacağınız MASTER model araçlarda size özel %0 faiz oranı uygulanacaktır.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu sıfır araç kampanyası ile belirlenen tarihler arasında Renault marka 2015 model MASTER araçlarından birini almış olduğunuz zaman 20.000 TL’ye kadar alacağınız kredilerde 20 ay vade ve %0 faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Eğer bu kredi tutarı sizin için yeterli değil ise 48.000 TL’ye kadar ve 48 ay vade ile %1,19 veya %1,14 faiz oranlarından yararlanabilirsiniz.

Faiz Oranları Neden Farklı?

20.000 TL’nin üzerinde alacağınız kredilerde Maxxi Koruma adında ki kredi koruma sigortasını almış olduğunuzda faiz oranları %1,14 olacaktır. Eğer bu kredi koruma sigortasını almak istemezseniz, kampanya için belirlenen kredi faiz oranı %1,19 olacaktır. Bu faiz oranları ve şartlar sadce bireysel müşteriler için geçerlidir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece bireysel olarak alınacak olan perakende alımlarda geçerlidir. Tüzel kişiler adına yapılan ticari alımlarda ve toptan alımlarda bu kampanya şartları geçerli olmayacaktır. Ticari amaç için yararlanabileceğiniz şartları öğrenmek için Renault Yetkili satıcılara uğrayabilir ya da www.renault.com.tr adresini inceleyebilirsiniz.

Bu kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Kampanyaya Katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza gerek yoktur. Belirlenen tarihler arasında herhangi bir Renault Yetkili satıcılara başvurmanız, kampanyadan yararlanmak için yeterli olacaktır.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Bu kampanya sadece şubat ayı içerisinde geçerli olacaktır. Bu nedenle kampanyandan yararlanmak isteyen müşteriler 1 şubat ile 29 Şubat 2016 tarihleri arasında başvurularını yapmalıdır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ