Renault'ta Ağustos Ayına Özel Nakit Alım Kampanyası | Kampanya Bulucu

Renault’ta Ağustos Ayına Özel Nakit Alım Kampanyası

Renault’ta Ağustos Ayına Özel Nakit Alım Kampanyası

Yapılan araç kampanyaları genellikle kredi ödemeleri, taksit avantajları ve faiz oranları ile ilgili olur. Bu kampanyalar aracını nakit olarak almak isteyenleri pek ilgilendirmez. Fakat Renault kampanyaları bu aya özel bir sıfır araç kampanyası başlattı. Bu kampanya ile aracınızı avantajlı bir şekilde alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu sıfır araç kampanyası ile belirli modem Renault araçlarda 4.000 TL’ye kadar indirim avantajı yakalayabilirsiniz. Megane HB, Scenic ve Megane Sport Tourer modellerin 4.000 TL indirim, Dizel motorlu Symbol modellerinde, Captur ve Clio Sport Tourer modellerinde 3.250 TL indirim, benzinli Symbol modellerinde 3.000 TL indirim ve Clio HB’lerde de 2.250 TL indirim imkanı bulunuyor.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya herkesin katılımına açıktır. Nakit olarak bu modellerden birini alacak olan müşteriler Renault Yetkili satıcılara uğrayarak bu kampanyadan yararlanabilirler. Kampanya sadece Perakende alımlarda ve bireysel alımlarda geçerli olacaktır. Kurumsal ve toptan alışverişler bu kampanyanın dışında tutulur.

Kampanya Ne zamana Kadar Devam Edecek?

Kampanya sadece Ağustos ayına özel olarak başladı. Bu nedenle kampanya 31 Ağustos 2015 tarihinde sona erecek. Kampanyadan yararlanmak isteyenler bu tarihe kadar herhangi bir Renault Yetkili satıcılara başvurmuş olmalılardır. Bu tarihlerden sonra yapılan alımlarda herhangi bir indirim sunulmayacaktır. Ayrıca kampanya stoklarla sınırlı olduğu için bu tarihe kadar stoklar tükenirse kampanya otomatik olarak duracaktır.

Kampanyanın Detayları Nelerdir?

Bu kampanya sadece gerçek kişilerin bireysel amaç için aldıkları perakende satışlarda geçerli olacaktır. bu kampanyayı başka bir Renault kampanyası ile birleştirebilme şansı bulunmuyor. Ayrıca kampanya stoklarla sınırlı tutulmuştur. Bu nedenle başvuru yaptığınızda istediğiniz modelin kalmamış olma ihtimali vardır. Kampanya ile ilgili daha fazla detayı Renault Yetkili satıcılardan öğrenebilirsiniz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ