Kampanya Bulucu

Renault ticari araçlarınızın tüm bakım ve mekanik onarımlarında % 25 indirim

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

1900’lü yıllardan beri, daha iyi, kaliteli, hızlı ve güvenli araçlar üreten Renault, şimdi size bakım ve onarım hizmetini de inidirimli sunuyor. Araçlarınızın güvenli ve daha kaliteli yolculuk gerçekleştirmek için Renault Yetkili Servislerinde indirim fırsatından yararlanmayı unutmayın.

8 Ekim’e kadar Renault araçlarınızın tüm bakım ve mekanik onarımlarını %25 indirimli gerçekleştirin. Renault Master, Trafic ve Kangoo araçlarınızı getirin bakım ve onarımlarında %25 indirim Renaul’dan gelsin. Üstelik Yapı Kredi World ve Maksimum kartlarınızda geçerli taksit imkanlarını da kullanın. Yapı Kredi World kartınız için +4 taksit, Maksimum kartlarınız için de +6 taksit imkanlarından faydalanın.

Kampanyaya Nasıl Başvurabilirim?

8 Ekim’e kadar Renault Yetkili Servislerine giderek kampanyaya katılabilirsiniz. Kampanya sadece katılımcı Renault Yetkili Servislerinde geçerlidir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

Renault ticari araçlarınızın bakım ve mekanik onarımlarında geçerli olan %25 indirim kampanyasına 5 Eylül- 8 Ekim tarihleri arasında katılabilirsiniz. 8 Ekim tarihinden sonra Renault Yetkili Servisleri tarafından süre uzatılmadığı sürece kampanyadan yararlanılmayacaktır.

Kampanyanın Şartları Nedir?

  • %25 indirim kampanyası tüm Renault ticari araçlarının bakım, mekanik onarımlarında ve Elf motor yağlarında geçerlidir.
  • Kampanya sadece  Renault Master, Trafic ve Kangoo araçlarında geçerlidir.
  • Kampanya sadece katılımcı Renault Yetkili Servislerinde geçerlidir.
  • Taksit olanağı Maksimum ve Yapı Kredi World kartlarında geçerlidir.
  • +4 taksit imkanı Yapı Kredi World kartta yararlanılabilir.
  • +6 taksit imkanı Maksimum kartta kullanılabilir.
  • Daha fazla bilgi almak isterseniz Renault Yetkili Servislerine danışabilirsiniz.

 

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.