Kampanya Bulucu

Renault’ tan Büyük Takas Kampanyası

Eski otomobilini takasa getir yeni Renault otomobili götür. Geriye kalan fark ödemesini de 2016 da yap. Böyle bir kampanya daha önce duymadınız. Büyük otomobil kampanyası Renault’ dan geldi. Eski arabanı yenilemek istiyorsun ama maddi imkanların yetersiz kalıyor. İşte Renault devreye giriyor. Sizi yeni birbirinden güzel arabalara kavuşturuyor üstelik geri kalan ödemeyi yapman içinde sana zaman verior.  Üstelik 36 ay taksit imkanlarından ve Renault binek otomobillerinde 3.500 TL’ye varan takas indiriminden de yararlanın.

Tüm Renault binek otomobilleri için geçerli olan bu kampanyada , kredinizi kullanırken 2 seçenek sunuluyor size.  Bir yılın sonunda, aylık %1,03 faiz oranıyla faizlendirilmiş kalan borcunuzu kredi kullanarak topluca ödemeyi ya da 12, 24 veya 36 taksitte ödemeyi tercih edebilirsiniz. Seçenekler Renault’ dan tercih sizden.

30.000 TL ve 36 ay vadede yıllık maliyet oranı; finansal tüketiciler için %15,20, ticari nitelikli krediler için %14,76’dır. Kampanyaya katılmak için, yeni otomobil fatura tutarının yarısından az olmamak üzere peşin ödeme ya da takas yapmanız (Kredi Tahsis Ücretleri, Bandrol, Eğitime Katkı, Tescil ve Sigorta masrafları hariç) yeterlidir.

Kampanya stoklarla sınırlıdır. Bu büyük kampanyadan faydalanmak için geç kalmayın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.