Kampanya Bulucu

Renault Talisman ve Yeni Megane HB’lere Özel Fırsatlar Kampanyası

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Renault, Eylül ayında yapacağınız araba alımlarında yepyeni bir kampanya sunuyor. Talisman ve Yeni Megane HB modellerinin satın alımlarında 2 farklı kredi seçeneğiniz bulunuyor! Renault Talisman ve Yeni Megane HB’lere Özel Fırsatlar Kampanyası ile seçmekte zorlanacağınız birbirinden avantajlı iki seçenek sizleri bekliyor.

  1. Seçenek: Şimdi alın, ödemeye Ocak 2017’de başlayın. Maksimum 75.000 TL ve 48 ay vade ile %0,99 faiz oranından yararlanın. Maxxi Koruma yani Kredi Koruma Sigortasından ve Maxxi Değer, yani Araç Değer Koruma Sigortası’ndan da faydalanacağınız bu seçenekte kredi taksitlerinizin ilk ödemesini sonraya erteliyorsunuz.
  2. Seçene: İlk seçenek bana uymadı diyenleri de buraya alalım. Kredi taksit ödemelerinizi ertelememek, hemen başlamak istiyorsanız bu kampanya size göre. Maksimum 24.000 TL’ye kadar 24 ay için %0 faiz fırsatından yararlanabilirler. Maxxi Koruma ve Maxxi Değer avantajları bu kampanyada da devam ediyor.

Daha fazla kredi ve vade talep ediyorsanız maksimum 75.000 TL ve 48 ay vade için Maxxi Koruma ve Maxxi Değer ile %0,99 faiz oranı avantajına sahip olabilirsiniz.

Faiz oranları tamam da, eski model arabasını takas etmek isteyenlere de extra avantajlar var! Marka ve model fark etmeksizin eski aracınızı takas ederek yerine sıfır km bir Talisman ya da Yeni Megane HB alın. Hem de 3.000 TL indirim fırsatıyla!

Vergi levhası sahibiyim diyorsanız, araç fatura bedelinin %100’üne kadar finasman desteğiniz var! Dilediğiniz Talisman ve Yeni Megane HB aracınızı araç fatura bedeli desteğinizle satın alabilirsiniz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Renault Talisman ve Yeni Megane HB’lere Özel Fırsatlar Kampanyası  30 Eylül 2016 tarihine kadar geçerlidir. Belirtilen tarihe kadar Renult Yetkili Satıcısına giderek kampanyaya dahil olabilirsiniz. 30 Eylül 2016 tarihinden sonra kampanyaya dahil olmak isteyenlerin kampanyanın süresi uzatılmadığı takdirde katılımı gerçekleşmeyecektir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Renault Talisman ve Yeni Megane HB’lere Özel Fırsatlar Kampanyası stoklarla sınırlıdır ve 30 Eylül 2016’ya kadar kampanya şartlarına uyan ve Renult Yetkili Satıcısına gelen herkes bu kampanyadan yararlanabilir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirsiniz?

Size uygun olan kredi seçeneğine karar verdikten sonra Renult Yetkili Satıcısına giderek kampanyaya katılabilirsiniz. 30 Eylül 2016 tarihinden sonra kampanyaya katılım gerçekleşmemektedir.

Kampanyaya Katılım Koşulları?

  • Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 30 Eylül 2016’ya kadar geçerlidir.
  • Finasman kampanyası ve takas desteği, tüm Talisman ve Yeni Megane HB modellerinin  satın alımlarında geçerlidir.
  • Kampanyalı faiz oranları sadece MaxxiKoruma ve/veya MaxxiDeğer ile uygulanacaktır.
  • Renault Talisman ve Yeni Megane HB’lere Özel Fırsatlar Kampanyası başka kampanyalarla birleştirilemez.
  • Kredi tahsis ücretleri kredi bedellerine dahil olmayacaktır.
  • Takas indirimini finansman kampanyası ile birlikte kullanabilirsiniz.

 

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.