Kampanya Bulucu

Renault Suv Modellerine Özel Yüzde 0 Faiz Fırsatı!

Kampanyanın Hangi Avantajları Sunar?

“Renault Suv Modellerine Özel Yüzde 0 Faiz Fırsatı!” kampanyası ile birlikte Haziran ayı içerisinde Renault Captur, Kadjar ya da Koleos araçlarını satın almak isteyen kişiler, 30.000 TL tutarında krediye 15 aylık vadeye kadar varan taksit fırsatı ile %0 faiz oranı avantajı ile ulaşabilirler. Üstelik daha yüksek tutarda kredi isteyen ya da daha fazla aylık vade talebi olan kişilere 48.000 TL tutarında kredi ile birlikte 24 aya kadar varan aylık vade fırsatı sabit olmak üzere %0,79 faiz oranı ile sunulur. Bununla birlikte yasal mevzuat tarafından belirlenmiş olan koşulların sınırlarını aşmayacak şekilde talep edilecek olan daha yüksek kredi tutarı ya da aylık vadeye kademeleri bir şekilde artacak olan faiz oranı ile ulaşabilmeniz mümkün olacaktır. Tüm bu finansman fırsatlarının yanı sıra dilediğiniz takdirde Renault Captur, Kadjar ya da Koleos araçlarında metalik renk opsiyonunu ücretsiz bir şekilde tercih edebilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin Haziran ayı içerisinde yetkili Renault satıcılarına giderek alışveriş yapması gerekir. Kampanyanın son günü 30 Haziran 2017 tarihi olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin Renault Kadjar, Captur ya da Koleos araç modellerine uygun şartlar dahilinde sahip olabilmeleri için kullanabilecekleri iki farklı yöntem bulunuyor. Bu yöntemlerden ilki bizzat bir yetkili Renault satıcısına giderek satın alınmak istenen ve kampanya kapsamında dahil edilmiş olan bir araç için kredi talebinde bulunma olacak iken, bir diğer yöntem ise Renault resmi internet sayfasında yer alan kampanya ile ilgili bölümde yer alan formun doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurulmasının ardından gönderilmesi ile olacaktır. Bahsi geçen formun uygun bir şekilde doldurulmasının ardından kısa bir müddet sonra bir Renault yetkili çalışanı sizinle irtibata geçecek ve kampanya ile ilgili bilmek istediğiniz noktalar hakkında sizlere bilgi verecektir.

Kredi Tutar, Oran ve Vade Seçenekleri

Kampanya kapsamında belirlenmiş olan kredi tutarı, aylık vade, faiz oranı, aylık ticari maliyet oranı ve yıllık ticari maliyet oranları aşağıdaki gibidir.

30.000 TL tutarında bir kredi almak isteyen kişilerin 15 aylık vadeler ve %0 faiz oranı ile kampanyadan faydalanması mümkün olup bu kampanya ile ilgili olarak belirlenmiş olan aylık ticari maliyet oranı %0.07 iken yıllık ticari maliyet oranı %0,79 olacaktır.

48.000 TL tutarında bir kredi almak isteyen kişilerin 24 aylık vadeler ve %0.79 faiz oranı ile kampanyadan yararlanması mümkün olup bu kampanya ile ilgili olarak belirlenmiş olan aylık ticari maliyet oranı %0.99 iken yıllık ticari maliyet oranı %12.58 olacaktır.

Tüm bunlara ek olarak kampanya kapsamında daha fazla kredi tutarı ya da aylık vade talebi olan kişilere yasal mevzuat sınırını aşmayacak ve kademeli olarak artış gösterecek şekilde kredi tutarı ve aylık vade seçenekleri sunulur.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya stoklar ile sınırlandırılmış olmak ile birlikte sadece yetkili olan Renault satıcılarına gidilerek yapılacak olan kredi başvurularında geçerlilik gösterir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya kapsamında sunulmuş olan finansman koşullarına ilave olarak Renault Captur, Koleos ya da Kadjar araçlarını metalik bir renk seçeneği ile ücretsiz bir şekilde kullanma şansınız bulunuyor.

Finansman kampanyası herhangi bir yıla ait olan Renault Captur, Koleos ya da Kadjar modellerinin satın alımlarında geçerli olacaktır. Bununla birlikte bu araçların satın alınması ile ilgili olarak yapılacak olan tüm işlemler anlaşmalı olan finansman kuruluşu tarafından belirlenmiş olan şartlara bağlı olacaktır.

Kampanya kapsamında belirtilmiş olan faiz oranları yalnızca Maxxi Koruma olarak da bilinen Kredi Koruma Sigortası ile Maxxi Değer olarak  da bilinen Araç Değer Koruma Sigortası ile birlikte geçerli olacaktır. Bahsi geçen iki sigorta ürününden en az birinin satın alınmadığı durumlarda ise anlaşmalı finans kuruluşu tarafından belirlenecek olan faiz oranı baz alınarak işlem yapılacaktır.

Finansman kampanyası diğer kampanyalar ile birleştirilerek kullanılamayacaktır.

Kredi tahsis ücreti kredi bedeline dahil edilmemiştir.

Kampanya stoklar ile sınırlandırılmış bulunmaktadır.

Kampanya yalnızca kampanyaya katılmış olan yetkili Renault satıcılarından yapılacak olan işlemlerde geçerli olacaktır.

Kampanya ile ilgili olarak daha fazla bilgiye ulaşmak isteyen kişiler Renault yetkili satıcılarını ziyaret edebilir ya da kampanya sayfasında yer alan formu doldurarak kampanya hakkında bilgi alabilirler.

Renault önceden fiili bir şekilde haber verme ihtiyacı dahi hissetmeden kampanya ile ilgili olarak belirlemiş olduğu şartların tamamını ya da belirli bir bölümünü değişikliğe uğratma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.