Kampanya Bulucu

Renault Master ve Trafic Modellerine Özel Faiz Oranları!

Kampanyanın Hangi Avantajları Sunar?

“Renault Master ve Trafic Modellerine Özel Faiz Oranları!” kampanyası ile birlikte Mayıs ayı içinde Renault Master ve Renault Trafic modellerinden birini satın alacak olan ticari müşterilerin yetkili Renault satıcılarına giderek 34.000 TL tutarında krediden, 12 aylık vadeler ile ve %0 faiz ile yararlanması mümkündür! Üstelik daha fazla kredi ve aylık vade talebinde bulunan kişilere 48.000 TL tutarında kredi verilmekle kalmayacak, bu kredi için 24 aylık vade sunularak sabit oranı ile %0,79 faiz oranı fırsatından faydalanma şansı sizlere sunulacak! Üstelik bu kampanyanın avantajı bununla da bitmiyor! Finansman kampanyasına dahil olmadan yapılacak olan Renault Master ya da Renault Trafic satın alan kişiler 2.000 TL değerinde nakit alım indirimi fırsatından yararlanma şansını yakalayacak!

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

Kampanya Mayıs ayı için geçerli olduğu için kampanyadan yararlanmak için son gün 31 Mayıs 2017 !

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin Renault Master ya da Renault Trafic modellerinden birini uygun kampanya koşulları dahilinde alabilmek için kullanabileceği iki yol bulunmaktadır. Bu yollardan ilki doğrudan doğruya yetkili Renault satıcılarına bizzat gitmek ve kredi başvurusunda bulunarak ilgili modellerden birini satın alma işlemlerini başlatmak iken bir diğeri Renault resmi internet sayfasında yer alan kampanya ile ilgili bölümde bulunan formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmak olacaktır. Bu formun doldurulması ile birlikte en kısa süre içinde bir Renault yetkili çalışanı sizinle irtibata geçecektir.

Kredi Tutar, Oran ve Vade Seçenekleri

Kampanya kapsamında belirlenmiş olan kredi tutarı, aylık vade, faiz oranı, aylık ticari maliyet oranı ve yıllık ticari maliyet oranları aşağıdaki gibidir.

34.000 TL tutarında bir kredi almak isteyen kişilerin 12 aylık vadeler ve %0 faiz oranı ile kampanyadan yararlanması mümkün olup bu kampanya ile ilgili olarak belirlenmiş olan aylık ticari maliyet oranı %0.34 iken yıllık ticari maliyet oranı %4.22’dir.

48.000 TL tutarında bir kredi almak isteyen kişilerin 12 aylık vadeler ve %0.79 faiz oranı ile kampanyadan yararlanması mümkün olup bu kampanya ile ilgili olarak belirlenmiş olan aylık ticari maliyet oranı %0.96 iken yıllık ticari maliyet oranı %12.16’dır.

Bununla birlikte kampanya kapsamında daha fazla kredi tutarı ve aylık vade seçeneğinden faydalanmak isteyen kişilere yasal mevzuat gereğince belirlenmiş olan sınırları aşmayacak şekilde kademeli bir şekilde artış gösterecek olan kredi tutarı ve aylık vade seçenekleri sunulacaktır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya stoklar ile sınırlandırılmış olmak ile birlikte yalnızca yetkili Renault satıcılara gidilerek yapılacak olan satın alma işlemlerinde geçerli olacaktır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya kapsamında belirtilmiş olan, Renault Master ve Renault Trafic modellerine ait faiz oranları yalnızca ticari müşteriler tarafından yapılacak olan satın alma işlemlerinde geçerli olacak olup anlaşmalı olan finansman kuruluşu tarafından hazırlanmış olan şartlara bağlı olacaktır.

Kampanya kapsamında sunulan faiz oranları yalnızca Maxxi Koruma yani Kredi Koruma Sigortası ve / veya Maxxi Değer yani Araç Değer Koruma sigortası ile birlikte geçerli olacaktır. Belirtilmiş olan iki üründen en az birinin satın alınmaması halinde kampanyadan yararlanmanız mümkün olmayacak ve anlaşmalı olan finans kuruluşu tarafından belirlenmiş olan faiz oranları baz alınacaktır.

Kampanyaların birleştirilerek kullanılması ve nakit alın indirimli fiyatlar ile birlikte kullanılması mümkün değildir.

Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil edilmemiştir.

Daha fazla bilgiye Renault resmi internet sitesi üzerinden ulaşmanız mümkündür.

Renault ve yetkili finansman kuruluş önceden fiili bir şekilde haber verme ihtiyacı hissetmeden kampanya ile ilgili olarak belirlemiş oldukları şartların herhangi bir bölümünü ya da tamamını değiştirme ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.