Kampanya Bulucu

Renault Kasım Ayı %0 Faiz Kampanyası

Kasım ayının gelmesi ile birlikte araba alımını kolaylaştıracak kampanyalar başladı. Bu kampanya sayesinde 36 aya varan taksit seçenekleri ile beraber %0 faiz işleyecek. Renault Megan Sedan ve birçok modelde 0 faiz imkanı var. Kasım ayında bu araca sahip olmak isteyen müşteriler 20.000 TL krediye %0 faiz ile yararlanabilecekler. Bu aracın dijital hız göstergesi, renkli Head Up Display ekranı, ergonomik orta konsolu, geniş 8,7″ dikey dokunmatik ekranı ve diğer özellikleriyle Yeni Renault MEGANE Sedan’ın direksiyonuna geçtiğinizde her şey kontrolünüz altında olacağından böyle teknolojik bir arabaya sahip olmak isteyebilirsiniz. Bununla beraber yalnızca bu modelde değil Renault Clio Ailesinde de 36 aya varan taksit seçeneği ve 0 faiz imkanı var. Kasım ayında Clio Hp ve Clio sport Tourer satın alan müşteriler, 30.000 TL kredi ve 12 aya ya da 12.000 kredi ve 36 ay vade için %0 faiz fırsatından yararlanabilirler. Daha fazla kredi isteyen müşteriler için sabit faiz oranı da mümkün. 48 ay vadeye kadar sunulacaktır. Bir diğer %0 faiz olan modeller ise TALISMAN, SYMBOL ve KOLEOS Renault modelleridir. Bu modellerde diğer modellerde olduğu gibi 12.000 TL ve 12 aya kadar %0 Faiz imkanından yararlanılacaktır.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

01 Kasım 2017 ile 30 Kasım 2017 arasında geçerli olacaktır. Bu tarihler dışında Renault yeni bir kampanya başlatmadığı taktirde %0 kampanyası geçersizdir. Bu nedenle araç satın alımları Kasım ayı içerisinde yapmanız kampanya dahilinde olacağınız anlamına gelecektir.

Kampanya Hangi Modellerde Geçerlidir?

  • Renoult Megane Sedan
  • Renoult Clio HB ve Clio Sport Tourer
  • Renoult TALISMAN, SYMBOL ve KOLEOS modellerinde %0 faiz imkanı geçerlidir. Kasım ayı içerisinde %0 faiz imkanının yanında çok daha yüksek vadelere sabit faiz imkanı geçerlidir.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  •  30.000 TL 12 Ay %0 / Aylık Bireysel Maliyet Oranı; %0.08, Yıllık Bireysel Maliyet Oranı; %0.98
  • 12.000 TL 36 Ay %0 / Aylık Bireysel Maliyet Oranı; %0.03, Yıllık Bireysel Maliyet Oranı; %0.34 ile kampanyadan yararlanabilirsiniz.
  • Finansman kampanyaları ile bu kampanya birleştirilemeyecektir.
  • Nakit alımlarda ya da anlaşmalı olmayan banka kredilerinde geçerli değildir.
  • Kampanya hakkında bilgi almak için Renault  müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Ya da yetkili satış noktalarına gelerek bilgi alabilirsiniz.
  • Kampanyada değişiklik ve kampanyayı kaldırma haklarını Renault saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.